Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bende betadayım fakat bende bir update yok.

Hi everyone,

A new ETS2 build 1.46.0.72 is available in public_beta on Steam.

Photo album has undergone many modifications and improvements.

1 Beğeni

Steamden bi skin packe abone olmuştum. Mod yapımcısı modunu atölyeden kaldırdığı için şimdi garajımda olan bir çekici oyunda çökmeye neden oluyor. Save dosyamı kurtarmadan bu çekiciyi yok etme şansım var mı? Bilgisi olan arkadaşlar özelden iletişime geçerse çok sevinirim.

Detaylı bilgi vermen lazım. Çökme tam olarak hangi ekranda oluyor?

• Giriş ekranı açılıyor mu?
  • Ana menü açılıyor mu?
  • Çekici yöneticisi açılıyor mu?

Giriş ekranı açılıyor. Ana Menü de açılıyor.
Çökme sadece çekici yöneticisinde sorunlu aracı seçince oluyor. Ayrıca araç İstanbul garajında olduğu için garaj yöneticisinden İstanbul seçilince de aynı şekilde oyun kapanıyor.

Mod Yönetici kısmından o modu kapattınız mı?

1 Beğeni

Hocam mod yok ortada. Steam Atölyeden kaldırmış yayıncısı.

1 Beğeni

ben betaya katılmadım bana da habire güncelleme geliyor

1 Beğeni

Yine kendi işimizi kendimiz çözdük :slight_smile:
Çökme yaratan çekiciniz varsa aynı model başka bi çekicinizin yapılandırmasını kopyalayarak sıkıntı yaratan çekiciye uygularsanız sorunu çözmüş olursunuz.

1 Beğeni

Acaba SCS direksiyon hareketine duyarlı far özelliğini ne zaman getirecek. Yapın şunu be zor değil valla. Gece tır sürme zevkimiz olur belki.

3 Beğeni

Iberia dlcsinde teslimata giderken Burgos-Madrid yolunda tepe üzerine yerleştirilmiş boğalar gördüm. Yol üzerinde biri solda diğeri sağda. Gerçekte de olan birşeymiş, Osborne Bull diye geçen billboardmış. Boyutları da baya büyük .İlginç buldum bunu çünkü daha önce de birçok teslimat, yol yaptım İspanyada hiç görmedim bunları sonradan eklemişler sanki.

• 10 Ay evvel çekmiş olduğum video …

Screenshot_2022-11-06-00-10-43-224_com.google.android.youtube~3

Adaptif sis farlarının veya diğer adıyla viraj aydınlatma farlarının gelmesi için sis farlarını getirmeleri gerekiyor ee tabi onun içinde sisli hava olması lazım yani sonuç mevsimler :smiley:

Şaka bir yana türklerin muhtemel en çok istediği özelliklerden biridir diye düşünüyorum(bende dahil olmak üzere) Sırf renault t range’nin sis farları yanıyor diye onu kullanan tanıdığım vardı.

Aynen bu. Daha önce dikkatimi çekmemişti.

hocam siz yanlış anladınız o her arabada olan, genelde gizli özeliikle açılan sis farlarının direksiyon dönünce dönmesinden bahsetmiyoruz. bizim dediğimiz misal audi de olan matrix farlar… açıklamak gerekirse yol döndüğünde farların merceği de yola göre dönüyor yani farlar yolu takip etmiş oluyor, bu audinin ve artık birçok markanın kullandığı matrix olayında daha birçok özellik var say say bitmez, karşıdan gelen araca göre farın bi kısmını açıp kapamak, otomatik uzun far asistanı, yaya’ya göre farları kendisi açıp kapama vs vs anlayacağınız bir robot gibi adeta farlar artık günümüzde, ama ets ve ats ye gelmesi gereken özellik ( yeni araçlara tabiki ) aktif viraj aydınlatma sistemi matrixteki gibi, gerçekten oyun zevkini artıracak ve sürüş açısınıdan da katkısı olacak bir olay…

1 Beğeni

Sağol canım ben aldım Paintjobu .

Yarın street art paintjob DLC tanıtılacak.

4 Beğeni

Tam da ihtiyacımız olan bir şeydi bu. Teşekkürler SCS.

1 Beğeni

topluluk sıkıldıkça ve scs boş kaldıkça paintjob dlc çıkarıyo klasik yani

3 Beğeni

Tek elle kod yazan malum firmanın icraatleri yüz güldürüyor. Şu saçmalıklara para dökene az bile yapıyorlar, man da paralı olsun şöyle güzel bir para dökelim. He bir de daşbord 240p olmazsa oynamam.

1 Beğeni

Tek elle kod yazdigi dogru Iberia da bazı hatalar hala duruyor.Hic mi feedback almiyorlar anlamiyorum.