Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hayır çok şaşırtıcı bir durum ama bu sefer paint job vermiyor. İki adet kabin aksesuarı var.

1 Beğeni

Vay be inanamıyorum scs ye helal olsun kral, adamın dibi :star_struck:

(Düzeltme için teşekkürler @sparteam)

2 Beğeni

What tha f…

2 Beğeni

umarım bu videoyla bizi ima etmiyorlardır. malum bizim ülkede hala deveye binildiğini sanan bi güruh var avrupada :rofl:

4 Beğeni

Dorse diyorlar :smiley:

2 Beğeni

image
Öhom…

14 Beğeni

Biz yıllardır fil görmek istiyoruz EY SCS!!

16 Beğeni

Scs ben dorseye baka baka değil göstergeye baka baka gidiyorum yapın bana da bir kıyak.

2 Beğeni

euro camel simulator

4 Beğeni

Aslan ve deve aynı anda gelir herhalde

2 Beğeni

sisl geziyor :smiley:

14 Beğeni

Bunu nasıl yapıyorlar? Yani ETS 2 haritasına ATS’deki bir tırı nasıl koyuyorlar?

4 Beğeni

Kapısı bile açılmayan, içi kafada (bilinç altında) dolu kabul edilip, aslında içi boş olan dorse ? … SCS ComeOn…

→ Her iki oyunun oyun motoru aynı. Neden olmasın ki? Sadece aracın fiziklerini ayarlamak gerekiyor.

→ Avrupa tırlarında motor kabin altında, Amerikan tırlarında ise kabin önündedir. Dolasıyla, Amerikan tırları daha uzundur. Ayrıca sürüş yapılırken yerden yükseklik farkı vardır. Sonuç olarak her iki oyunun araç fizikleri birbirinden farklıdır.

→ Oyun motorları aynı olduğu için her iki oyun birbirinin araç fiziği ile alakalı dosyalarını rahatlıkla çalıştırabilir.

Onu demiyorum hocam

Ben diyorum ki bu adam oyuna tırı nasıl ekliyor? Bizler bunu nasıl yapabiliriz? Diye sordum.

Modu var da başka bi yöntemi varmı bilmiyorum

Bir ara ets2 için amerikan tırları eklentisi vardı ama güncel midir hala bilmiyorum.

Ats nin dosya kısmında dlc olarak bulunan çekicileri ETS 2 mod klasörünü atabilirsiniz ama sorunlu çalışma ihtimali var.

6,2 GB nasıl yani ?!
1.46 betada varım.

Edit: Oyun dosyaları nasıl olmuşsa zarar görmüş, büyük ihtimalle betada olduğumdan sık sık güncelleme alıyordu güncellemeyi alırken yüksek ihtimale bitmeden pc yi kapatım ondan olmuş olabilir.
Malûm en ufak gelen hatâ düzeltme sinde bile baştan okuyup yazıyor base, nedense sâdece ets 2 ats oluyor garip

bende açık betadayım 35 mb update gelmiş