Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Kısaca boş attılar. Marka direksiyon çekilişi bu kadar. Koca 2 saat Dafı birde paintjob izledik. O yüzden emin ol hiç birşey kaçırmadın.

7 Beğeni

şaka maka 10.yılda paintjob mu :nerd_face: :smiley:

5 Beğeni

Yeni bir tır vs. hiç konusu bile geçmemiş sanırım tahmin ettiğim gibi. Yine haklı çıktık.

kötü bir yıldönümü yayınıydı ne yani daf izleyip çekilişe mi geldik. pavel’in anlattığı şeylerin bir hükmü yok böyle konseptte niye daha sakin ve bişeylerin(yeni görmediğimiz değil olan ve eski şeyler) gösterildiği yayın olmadı.
10. yıl deyince ne olursa olsun bişeyler bekleniyor.

17 Beğeni

Ben daha Avusturya’nın yenilenmesinin ilk duyurulduğunda herhalde SCS 10. yılda tüm base mapi yeniler demiştim. Aradan bi 9 ay geçti Avusturya geldi. Avusturya’nın gelişinin üstüne de bi 6 ay oldu. İsviçre’den tık yok. 20. yılda base map yenilenir herhalde.

11 Beğeni

:joy: :joy:

5 Beğeni

SCS savunucuları koşun hemen, yeni 10. yıla özel paintjoblarınız hayırlı olsun. :smiley: Ya arkadaş hiçbir şey yapamadın madem, getir kamyon römorkları da millete meşgale olsun biraz.

11 Beğeni

Sanırım bu Feldbinder, @ismail7z9 dediğin gibi olabilir.
https://steamdb.info/app/2193220/
Bu ya MAN, ya da başka bir şey.
https://steamdb.info/app/1967650/

1 Beğeni

Ets 2 ye dlc olarak sadece Daf 2021 gelmişti onunda ismi sanırım Fatamorgana olması gerek

Hadi inşallah MAN’dır. Tabii yine söylüyorum pekte ümitlenmemek lazım.

Bu konu polimeğe girersek ssd nin markasıydı, işlemcinin soğutucusuydu, ısısıydı vs vs derken uzar gider. Ben kendi deneyimimi aktardım katılıp katılmamak size kalmış.
Adata marka 512 gb m2 ssd’in %41 bile doluyken yazma hızı düşmüştü iade ettim gigabyte aldım aynı problemi yaşamadım.
cec41bc6-a2e5-4f11-ab75-62f93ef3328c
İyi forumlar.

Merhaba @homelander arkadaşımız özelden yardımcı olmaya çalışıyor buradan kendinede teşekkür ederim.

1.Nvme Kingstone
2. SATA Kingstone
Nvme ssd 1 haftalık sata ssd 1 yaşında bilgisayar buz gibi çalışıyor ki daha bilgisayarı açar açmaz oyuna girsem bile takılıyor.

Nvidia önerilen ayarlar ile dakika 1.30 dab itibaren kabin içindeki takılmayı görebilirsiniz

Sıfır save sıfır mod grafik ayarları gölgeler düşürüldü aynalar kapatıldı 16x 8 x e düşürüldü. Grafik ayarı düşürdüğümde kasma daha çok artıyor

Ama bir ara otobüs vs. muhabbeti olunca ECS’den umutlandım 8 yıl önce filan dedi ama gene olmayacak sadece boş bir hayal artık :cry: :joy:

1 Beğeni

Avusturya rebuilding gayet basarili olmuş.İlk defa oynadim,uzak kaplamalar ATS kadar iyi olmasa da Alplerden gecildigini hissettiriyor.
İsviçre icin de hazirlik olmustur bu rebuilding.

Ekran Görüntüsü (174)
Steamde arama yerine Euro Truck Simulator 2 yazınca fiyatı 81,50 Tl olarak gözüküyor sizde de öyle mi ?

2 Beğeni

Evet öyle.

1 Beğeni

Steam Dolar/TL kurunu güncelledi. Fiyatlar o yüzden artış göstermiştir

1 Beğeni

Aynı durum ATS’de de mevcut.

1 Beğeni

Bu event ne veriyor la :smiley:

Paint job :grin: