Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

2014’te 10 dolara takır takır oyunlar alıyorduk :smiley:

nereden nereyeee

10 Beğeni

ets2 ve atsye Parking Challenge başarımı görevi eklenmiş

Geri dönüş gerektiren treyler teslimat seçeneğini seçerek 20 teslimatı tamamlayın

7 Beğeni

Geri dönüş gerektiren treyler teslimat seçeneğini seçerek 20 teslimatı tamamlayın

“Geri dönüş gerektiren” geri geri park anlamında mı?

1 Beğeni

hazır gitmişken 3d tarayıcı teknolojisiyle tırların hepsini tarayaydınız da öyle geleydiniz scs bulunmaz nimet valla şu fuar :rofl:

5 Beğeni

Şu tartışmaları görüyorum herkes çok garip cidden :smiley: Arkadaşlar 2023 yılına gireceğiz teknoloji her geçen gün ilerliyor. Gereksiz fanboyluk yapmayın. Uçak simülasyonlarına tren simülasyonlarına vs baktığımız zaman artık herşey çok üst düzeyde ets kendi sınıfında sınıfta kalıyor. Bizler oyuncu olarak tabiki hep daha iyisini istiyoruz çünkü biz oyuncuyuz şirketlerin ortağı değil müşterileriyiz. Yeni tır çıkarmakl harita çıkarmakla artık o gemi yürümez. Bugün Train Sim. Microsoft F. Sim. Vs. bunları yapabiliyorsa Scs de yapabilir. Tek mevzu onların sadece “İSTEMESİ”

19 Beğeni

‘‘scs battı’’, ‘‘scs sınıfta kaldı’’ , ‘‘scs oyuncu kaybediyor’’ gibi , tipik Ergen Türk Tripleri atmak, bu iki oyunu yarış oyunlarıyla karıştırmak , şirketin bu iki oyunu yapma vizyonu ve gelecek planını anlamamak ; GEREKLİ!.. :slight_smile: :slight_smile: yaklaşık 25 senedir oyun üreten , ciddi emekler sarfeden , yatırımlar yapan (yapmayı bıraksalar ne yaparsınız bilmem) bir oyun yapımcı şirketi hakkında bahsettiğim ergen triplerini artık görmekten bıktık demek ‘‘gereksiz fanboyluk’’ öyle mi :slight_smile: :slight_smile:

5 Beğeni

Burası SCS sayfası mı yoksa oyun forumu mu? Herkes şikayetini de eder isteğini de söyler burası bunun için var. İnsanlar tabikide eleştirecek sorgulayacak. Buna kızan insanların ‘haline şükret telefonunu çığar bahim’ diyen dayılardan bir eksiği yok. Sizler hep daha iyisini istemek yerine size dayatılandan memnun olanlarsınız ne desek boş boşverin :smiley:

15 Beğeni

Arkadaşım burada gereksiz bir yere uzatan varsa o da bir tek sensin haberin olsun.

6 Beğeni

haklısın , çözüm basit ; bu konu başlığındaki bildirimi kapatıyorum. ‘‘SCSnin batışını çıkışını kontrol eden konsey’’ olarak konu başlığını değiştirmenizi öneririm ; iyi eğlenceler :slight_smile:

3 Beğeni

https://steamdb.info/app/1967650/
Úložiště > Depolamak
(Çekce) > (Türkçe)

4 Beğeni

Arkadaşlar, bu interior Scania’nın hangi yıldaki modeline ait? İnternette o kadar aramam rağmen bulamadım, bilen varsa yardımcı olabilir mi? :smiley:

1 Beğeni

RJL 'nin 5 serisi bu Scania RJL modunu indirip interior seçeneklerinden 5 series yazanı seçeceksin yeşil göstergeli olan da var onu değil bunu seçeceksin

Sanırım bu Scania’nın G 2010 model aracının interioruymuş, R modelinin interiorunun yan tarafları daha farklı.

1 Beğeni

O kadranı ben de epey bir kullandım hoş duruyor, çerçeveli gibi olan çamur gibi modcular onunla ilgili bir iyileştirme yapmamış. Bir kamyonu bir süre kullanmayıp geri dönünce çok güzel oluyor. Actros mp4 bazen sıksa da çok güzel bir sürüş kalitesi var, dotec iyi bir iş çıkarır inşallah.

Bu tırı gösterge kalitesinden dolayı sevmiyordum. Görseldeki 6 serisi olması lazım.5 serisinin kadranı daha da başka. Bu sebeple çoğunlukla 5 serisini kullanıyordum bu kasada. SCS bir rework yapsa keşke bunlara. Volvo FH16 2012 de öyleydi ama düzelttiler.
Actros MP4 konusunda evet sıkıcı bir araç nedense. Man ın verdiği sürüş keyfini vermiyor.
5 serisi kadranı bu bahsettiğim. Bunu beğeniyordum.

Benim attığım dediğim gibi Scania G2010 modelinin kadranıymış. Bu görselini attığınız kadranın reworklenmiş hâli yok anca diğer kadranlarının bir sürü reworklenmiş, HD halleri var internette.

Birazdan bazı konularda paylaşacağım resimler bana ait değildir fakat aşağıdaki olaya rastlayan oldu mu?

4 Beğeni

Unlost abimin FPS ayarlarını yaptım artık 120 FPS alıyorum :yum:

1 Beğeni

-Open Beta sürümü Base sürümü öncesi test sürümüdür.
-Open Beta sürümünde bunun gibi birçok tuhaf, garip hata olabilir.

2 Beğeni

E, biliyorum zaten?..Karşılaşan oldu mu diye sordum, tekrar oku istersen.

1 Beğeni