Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

18-19 Ekim’de ETS 2’nin 10. yıldönümü oluyor. Haftaya Salı veya Çarşamba akşamı SCS ne gibi bir mesaj yayınlar ya da bir şey paylaşır bilemem ama o akşam normal bir yayın açabiliriz.

bundan on yıl önce haber başlığı;
ETS 2 çıktı! :slight_smile:

o andan on yıl sonra ise;
ne olur bitsin artık…

19 Beğeni

ETS 2 10th anniversary paint job haftaya çıkar 7 TL den

7 Beğeni

Gerçekten paint job dan başka bir şey bekleyen var mı :rofl::rofl:

3 Beğeni

Man TGX bekliyorum ben. :sweat_smile:

images - 2022-10-12T134724.630

11 Beğeni

Bi Teaser gelir gibi, bende onu bekliyorum. Gelince bir tane Nardo Gri siparişimiz olacak.

1 Beğeni

Ben beyaz almayı planlıyorum ama bence bu betadan sonra verirler artık.

1 Beğeni

Yakındır gelir bence.

1 Beğeni

Umarım scs beni yanıltır ve düşündüğüm gibi olmaz :neutral_face:

3 Beğeni

8 sene önceki durumda değiliz. Yıl sonu MAN TGX 2020 gelecek(!). Gelmek zorunda gelmeli, gelecektir, getirilecektir, geliyordur. Geliştirildiği ve tamamlanıyor olduğu ortadayken bu kadar güvensiz yazmanın anlamı yok. Diğer özellikler için niye kimse endişelenmiyor? Driveshaft Torque gibi onlarca özelliğe ihtiyacımız var. Basit olanı yazmak en kolayı ve maalesef bunlar topluluğu iyileştirmiyor.

11 Beğeni

Benim scs den ümidim bitti o yüzden olumsuz konuşuyorum. Acil fren sistemi ne oldu ve saysam daha belki de onlarca gösterilen şey ne oldu ?
Zaten sıkıntı Man Tgx 2020 değil, ben Daf 2021 de rahatlıkla severek kullanıyorum lakin sıkıntı şurada başta söylediğim gibi gösterip gösterip getirmedikleri özellikler vb. Man Tgx 2020 de ön gösterge gibi birşey oldu geciktiği için umarım anlamışsınızdır :sweat_smile:

Scs software ye ortak falan mı olayım (!) :thinking:

Şimdi gelecek bazıları altı üstü bir oyun bu kadar fazla kafaya takmayın diyecek zaten kafaya takmıyorum neden diyiyorum neden gösterip getirmiyorlar onca şeyi mesela Euro Coach Simulator :rofl:

1 Beğeni
9 Beğeni

Bak sen şu işe yaw sonunda hatırlamışlar felbinderi

6 Beğeni

scsnin daha öncelerden bahsettiği bir şeyi hatırlaması… şaşırtıcı :no_mouth:

1 Beğeni

Çekim ve çizim ile yayınlanma süreci arasında 15-17 ay gibi fark oluşuyor. Sanırım tır ile dorse yapımı, aşağı yukarı aynı sürelerde tamamlanıyor. :thinking:

1 Beğeni

Benim fikrim, kaliteli ve ayrıntılarla dolu bir ‘‘MAN TGX’’ geleceği yönünde. ‘‘Scania S’’ kadar veya daha kaliteli bir aracın karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Ya zaten kaliteden şüphemiz yok hem araçlar için hem de harita için. Fakat çok sessiz ve yavaş ilerliyor süreç, sıkıntı burada :smiley:

5 Beğeni

SCS birazda milletin havalardan dolayı eve kapanacağı kış sezonunu bekliyor. MAN kasım başı gibi gelir tahminimce :slight_smile: yada 1.46 ana güncellemenin bir yerine iliştirirler.

1 Beğeni
7 Beğeni

Ets 2 ile pek alakası yok ama
nereye atacağımı bilemedim :grin:
https://www.webtekno.com/volvo-tirlarin-askini-anlattigi-reklam-filmi-h128819.html

5 Beğeni