Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

2 Beğeni

Karışmamak için kendimi tuttum ama sessizliğimi bozuyorum. Bakın arkadaşlar scs öldü möldü laflarını geçin büyük konuşmayın. yok scs öldü falan diyenler otobüs otogar harita modu kurup adamların sunduğu oyunu paşalar gibi oynuyor mod yapımcıları da zaten ses meselesinde ustalıklarını gösteriyorlar oyuncular garipseme duymuyorlar. Oyununu oynadığın yapımcıyı yerin dibine batırmak manasız. Tamam illa şikayetler olacaktır ki şu an ets nin içinde bulunduğu durum pek iyi değil. Gerek araçlar olsun gerek şeytan dorse meseleleri olsun hep bize vaadi verilip geçiştirilen konular. Hatırlarım scs tandem tırları bize 1.35 den sonra paylaşmaya başladı eee sonra noldu fıs. Man gelecek dediler yılın sonuna 2 ay kalmış görünürde man yok. Bunlar hep yarım kalmış vaadler. Scs ne yapar ne eder bundan sonra bilmiyorum ama hiçbir zaman scs ölmüştür bitmiştir lafını kullanmadım kullandıysam da mizahına kullanmışımdır. Oyununu oynadığınız oyunu yerin dibine batırıyorsanız gidin fernbus oynayın daha da lafım yok yani. Ekonomiye gelince scs keyfi yapmıyor Türkiye’nin de hali malum.

12 Beğeni

dostum ya okuduğunu anlamıyorsun ya da sırf avukatlık yapmak için cımbızla kelimeleri seçiyorsun başka bir şıkkı yok. eğer okuduğunu anlamıyorsan boşuna okumuşsun. bu konuda öğretmenine acırım. yok derdin avukatlık yapmak ise burada zaman kaybetme git adliyede oyna. ister fernbus oynarım istersem omsi 2 oynarım. verdiğim paranın karşılığını almak hakkım. bazıları gibi beleşe alıp yerden yere vurmuyorum nokta

Oyunu 9₺’ye alıp kralını olduğunu sananlar var gerçekten yazık. :slight_smile:

4 Beğeni

:pushpin: Benim naçizane bir tavsiyem var. Bu her şeye bir şey bulan insanlar, arkadaşlar lütfen polemiğinizi özelden birbirinize yazarak halledin. Veya Discord denilen bir uygulama var, bu uygulama üzerinden hem görüntülü hem sesli şekilde konuşmanız mümkün. Şahsi fikrimdir, katılıp katılmayanlar olabilir. Bu Forum’un artık sizler gibi boş muhabbet çıkartan; Yok para verdim, yok modlar yetmiyor, yok SCS battı tarzı duyumlarınızı muhabbetlerinizi kendinize saklamanızı ve şu Forum’da bulunan insanların güzel duygularını mahvetmenizi hoş bulmuyorum. Kimse sizin boş muhabbetlerinizi okumak, dinlemek zorunda değil. Saygınızı bozmayan iyi Forumlar diliyorum…

12 Beğeni

Bu yoruma sadece şapka çıkarılır. Ben de Ets 2 konusu neden hep yukarda diyordum, meğerse boş yorumlarmış… :warning: (Biraz Ats konuşalım) :heavy_check_mark:

4 Beğeni

Oyuna gelecek ne çok şey var öyle :grinning:

1 Beğeni

cidden bildirim görünce yenilik var birşeyler çıkyıor falan sanıyorum meğersem bir giriyorum millet birbirine laf atıyor ful boş muhabbet falan fistan, can sıkmaya başladı artık son zamanlarda bu durum katılıyorum size

4 Beğeni

Yakında daha fazlası ve yeni çevrimiçi etkinlikler gelicek

Hımm🤔

6 Beğeni

ETS 2 10. Years Event LOADİNG :smile:

5 Beğeni

But don’t fret, because our World of Trucks team is already deep in preparations for what’s coming next for you all! For now, we don’t want to spoil too much but maybe let’s count on having quite a “busy” Autumn and Christmas.

Ancak endişelenmeyin, çünkü World of Trucks ekibimiz hepinizi bekleyen bir sonraki adımın hazırlıklarına şimdiden başlamış durumda! Şimdilik, çok fazla şımartmak istemiyoruz ama belki de oldukça “yoğun” bir Sonbahar ve Noel geçireceğimize güvenelim.

Yani ilk önce 10.yıl etkinliği ve sonrasındaysa yılbaşı etkinlikleri yolda.

3 Beğeni

aynen sensin hocam kralı sensin :slight_smile:

4 Beğeni
5 Beğeni

bu oyunu neden hala konsollara getirmezler anlam veremiyorm. geçen yıl planlamalarında sözde konsollarada getireceklerdi.

1 Beğeni

Fernbus bile geldi Tourisst bus ile beraber bu gelmedi :slight_smile:

Motordandır

Bak SCS oralarda bir yerlerde neler var neler var?

1. F-max var
2. S-way var
3. Actros MP5 var
4. Man TGX var
5. Volvo FH 5 var
6. Scania Super var
7. Daf XD var

Bak şurada dorselerden neler var neler var?

1. Schmitz var
2. Schwarzmüller Damperli dorse var
3. Kaesbohrer var
4. Fliegl var
5. Meiller Kipper Damperli dorse var
6. Yalçın Dorse (?) var (Ne alaka)
7. Lohr var (otomobil taşıyıcısı)

Her yerde herşey var ama sende maelesef yok be Scs.

9 Beğeni

Yalçın Dorse

images.jpeg-6

10 Beğeni

:upside_down_face:

12 Beğeni