Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Kosova

image

image

4 Beğeni

Ruslar Berline girmek üzere diye yorumladım.

5 Beğeni

O yumurtaları çiğ çiğ ye scs. Gidin efl 3 ve daf’ın kadranlarını düzeltin adam gibi. Daha dafta yan eteklikler yok. Neyse ya oturup yumurta yiyelim boşver.

4 Beğeni

rusya dlc yalan oldu

2 Beğeni

scs de tavuklardan çok yumurtlar oldu sağa sola :joy: Hep yumurta mı yicez :joy: kinder süprizden felan bile daha eğlenceli oyuncaklar çıkıyo :man_shrugging:

4 Beğeni

2022 model Volvoya biraz daha far eklenmiş.

2 Beğeni

Halojen farlar baştan beri vardı, Yeni FH’ın boş paketlerinde bu far kullanılıyor, TR’de çok yaygın o yüzden :smiley:

8 Beğeni

Hi led daha iyi hi basicten videoki far tasarımı kötü diğer tasarım daha iyi hi led

2 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni
2 Beğeni

Bu oyunda yeri ayarlanabilen dijital bir hız göstergesi olsaydı keşke, kötü grafikte hız sabitleme zor oluyor sağdan bakıp duruyorum. :grin:

2 Beğeni

Senin İveco’ya yazmandan sonra bende hemen gaza geldim Daimlere Actros MP5 için rahatsız ettim etmez olaydım. Artık ileride gelse bile MP 5’i sürmeyeceğim. Hatta oyundaki mercedesleri satmayı düşünüyorum (ama satmak istemiyorum özellikle v8 actros). :sob: :cry:

image

5 Beğeni

Mod var varda benim fps izin vermiyor :sweat:

2 Beğeni

Mod Değil Oyuna Orjinal Şekilde Gelmesini İstiyoruz

1 Beğeni

Kesinlikle. 1 sene Man TGX 2020yi kenarda bekletmişler. Yok o projemiz vardı yok bu vardı diye nihayet geçen sene sonu başladılar modellemeye. Iveco da öyleymiş, kim bilir ne zaman gelir meçhul.
Mercedes ve Volvodan bahsetmiyorum bile.

4 Beğeni

MAN TGX’i hep getirmek istemişler ancak Renault T EVO ve DAF XG+ gibi işbirlikleri çıkınca yapamamışlar. Yılbaşı yayınında söylemişlerdi :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Yeni Volvo FH16 ve Mercedes Benz New Actros MP5 makyajlı olarak geçmiyor mu ?

2 Beğeni

Man harcanıyor bu oyunda. Ön cam görüsü(xxl olmasa bile) ve göstergeleri en güzel araçlardan biri Man. Bence efl3’ü stajyere yaptırmışlar. Euro 5 model ile aynı kokpit zaten onu bile getirmiyorlar, eski kamyonların imajı biraz tazelenmiş olurdu.

4 Beğeni

Hepsinin kabinleri aynı sadece tıpkı T- Range teki gibi makyaj yapacaklar ellerine yapışmaz, bir kaç tane ses kaydı vs. yapacaklar (scs bu onu da yapamaz) lisans almak ve bunları yapmaktan başka yapacakları bir şey yok ki scs’nin :rofl:

mesele seste değil mesele firmalar arasındaki anlaşmalar ve iş birliği scs daimler ile arası iyi. bana göre hala mp5 in gelme olasılığı yüksek sadece dışarı bir şey sızdırılmıyor gibime geldi. Her şeyin zamanı var umarım beklediğimiz araçlar en kısa sürede gelir.

5 Beğeni