Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bir tane parti var hep aynı hikayeyi satıyordu şimdi çöküyor. Ona biraz benziyor sanki :stuck_out_tongue:
Bloglar karnımı doyurmuyor vallah bence artık burada paylaşmayı bırakalım.

9 Beğeni

Sonunda…
Yıllardır beklediğimiz şey geliyor. 10. yıla özel skin paketi :partying_face:

11 Beğeni

özel skin paketi olursa çok pis söverim de güncellemeler alakalı bir şeydir umarım yoksa gerçekten sıradan bir dlc ve kutlama dalgaları prcının karnını doyurur bizimkini değil.
blog mesajlarının artık hiçbir anlamı kalmadı. olaydan kopuk ilerliyor.

hem koparıyor hem de bir şeyler olacaksa bile frenleniyor.

12 Beğeni

Valla şuan tek odağım Alaskan Truck ve TW:Australia, australia çıkış tarihi olarak 2022 gözüküyor şuan o oyunlar için daha heyecanlıyım. SCS oyuncuların beklediği tarzda şeyler getirmezsse bence yıkılışa doğru gidebilir.Fernbus denen oyun bile optimizasyon getirdi ya son dlc ile beraber ben bir şey demiyorum.SCS de ats de optimizasyonu bozssun sürekli.

7 Beğeni

Sabredin dostlar yakında kurtulacağız bu pis düzenden :+1::slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Valla galiba yayınladıkları video ile alakalı bu oyun alaskan truck sim’e göre daha da heyecanlandırıyor beni. Yayınlanan videoda grafikler Alaskan truck’a göre daha iyiydi ve videoda çok fazla detay göze çarpıyordu.Tek soru işareti optimizasyon. Umarım yazın beklediğimiz kanı getirerek çıkış yapar.

6 Beğeni

Yayın niye başlamadı?

2 Beğeni

7 Beğeni

Yayın yok muydu bugün ? Neden halen başlamadı ?

1 Beğeni

Yayın vardı zaten, belirtilen saatte başladı ve bitti. Sanırım Youtube üzerinde beklediniz ama şu sıralar Twitch üzerinde yapıyorlar yayınları.

1 Beğeni

Ya normalde hem twitchten hemde youtube dan bildirim gelirdi yayın başladımı ama bu sefer gelmedi. O yüzden sordum.

5 Beğeni

ne çıkcak o yumurtaların içinden mp5 mi man mı s way mi yoksa dlc paketi mi ? :face_with_hand_over_mouth: :pensive:

3 Beğeni
  • Süpriz derken? :face_with_hand_over_mouth:

euro truck bos isler simulator 2

5 Beğeni

İyi ya haritada gitmek istemediğim sıkılıp yarıda bıraktığım yerleri keşfetmek için bir sebep

1 Beğeni

İnşallah 8-9 ay sonra gelecek şeyler değildir.

2 Beğeni

Güncelleme ne zaman gelcek arkadaş

Yeni dlc yi unuttular

image
Makedonya

image
Arnavutluk

image
Bosna Hersek

image
Karadağ

SCS’den Balkan DLC esintileri.