Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Save edit ve bilinmez bazı modlar bu yavaşlamaya sebep oluyor.

Bu görüntü dünkü blogtan. Daha önce de bunu yapmışlardı. Kabin içinde serbest kamera benzeri bir şey.

Biz bunu oyunda yapabiliyor muyuz? Yoksa bu görüntü bir şeylerin mi habercisi?

1 Beğeni

tümünü kapatıp tek tek kendi cihazına ve kulak hassasiyetine göre düzenlersen daha iyi sonuç verir
kulaklık değiştirdim baştan yapmak durumunda kaldım önceki düzen cihaza uymadı

1 Beğeni

Birkaç yıl önce ücretli mod satmaya çalışan insanlara ne kadar sövüldüğünü ve tepki gösterildiğini görmüştük. O zaman emek anlamsızdı. Şimdi çok anlamlı yersen…
Sadece geçmiş olsun diyorum.
SCS kendince oyunun her şeyi bedava tutmaya ve ulaştırmaya çalışıyordu ve yine kendince bazı şeyleri beceremedi. Uğraştıran ve anlamsız süreçler sayesinde boşluk dolduruldu. Muhtemelen yakında jant kapak modu bile ücretli olacak. :slight_smile: Topluluğu model değiştirme ile bu kadar başbaşa bırakırsan geleceği nokta da bu olur.

11 Beğeni

Oldu bile 2 hafta önce :smile:

2 Beğeni

:smile: :pray:

Imgur

Imgur

15 Beğeni

Şa aa bi düzelmedi oyunda.

Favori Scania NextGen V8 ses modu sonunda güncellendi ve mükemmel bir hale büründü. :slight_smile: 2 Ocak’ta yayınlanmış ama ben şimdi fark ettim. Ayrıca güncel sürüm Steam Atölye’de de mevcut.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=283701&start=130

3 Beğeni

Zeemod Scania + Sherman Real Soundproofing kombininden iyi değil hala. Maxin modları gereğinden fazla gürültülü oluyor. Zeemoda alıştığımdan mıdır bilmiyorum.

1 Beğeni

zeemod daf ile de bir şey anlamıyorum ben ince sesleri duyuyorum ama benim kulaklar scsnin oyununa kapanmış gibi artık algılamıyor :smiley:

1 Beğeni

Zeemod daf kullanırken en ufak direksiyon döndürmede kornişlerin çıkırtısı beni tilt ediyor o yüzden o modu kullanmıyorum. Discord kanalında bu sesi kaldırmalarını veya bir önceki sürüme ulaşmak istediğimi söyledim ama ordaki bi tane gey admin “Zeemod tüm sesleri gerçekçi yapıyor lmao” gibi saçma sapan bi cevap vermişti. Daha sonra Zee bu seslerin (Dafta kabin içindeki çıngırdama sesi) ilerleyen sürümlerde opsiyonel olacağını söyledi ama ETS 2 sesleri sızdırıldığı için ve ATS tarafında daha çok müşterisi olduğu için ETS 2 seslerini en son güncelleyecekmiş.

1 Beğeni

ETS 2’nin sızdırılan daf sürümünü indir o ilk sürüm onda o sesler yok.Ben de kırılınca ulaşabildim.

Bence olması gerektiği gibi. Kendisi zaten belirtiyor tüm seslerin gerçekte de olduğunu. Bizzat kendisi gerçek araçtan kaydediyor.

Zee’nin DC serveri çok toxic… Adminlerin hepsi çocuk, katlanamadığım için çıktım oradan :smiley:

6 Beğeni

Buradaki aracın rengi Ets 2 de hangi renk olarak geçiyor bilen var mı?

Ya da bunun

3 Beğeni

21 ton el freni çekili tutmuyor sizce normal mi beyler

(Oyun orjinal yolu)

4 Beğeni

Bu yol tam olarak nerede hocam?

3 Beğeni

Birden ilginç bir fikir geldi aklıma selçuk abi belki ilgili ekibe iletebilir bilmiyorum ama gerçekçilik katabilir diye düşündüm. Çok ufak bir ekleme ama olsun. Radar ve ışık cezalarının anında gelmek yerine görev bitiminde ya da ilerleyen dakilalarda başka bir seferdeyken bildirim olarak gelmesi hatta daha da gerçekçi olması için mail kısmına düşmesi güzel olabilir. Böylece lan acaba radara girdik mi hissini oyuna da taşıyabilirler gibi geldi :slight_smile: fikriniz nedir?

19 Beğeni

olabilir bu özelligin gelmesi için ilk önce gerçek ekonomi sistemi gelmesi gerekli 1.000.000 tl parası olan profile ceza koymaz.

4 Beğeni

Bir şeyler olabilmesi için hep bir şeylerin gelmesini bekliyoruz scs çok yavaşsın

4 Beğeni