Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Uyan Aga sabah oldu kalk :smile:

2 Beğeni

SCS yavaş değil de SCS harita yapmayla meşgul :grinning:

4 Beğeni

1.43 güncellemesi betaya girmiştim baktım Lyon yenilenmiş gittim damperli dorse aldım maden vardı Lyonda gittim işim bitti etrafa baktım ne göreyim araç dorse pırıl pırıl madene giriyorum işim bitiyor ve araç ter temiz vay be :thinking:

4 Beğeni

Öncelikle herkese merhaba jbx grafik modu için eksik olan bir dosyam var, 9 numaralı base dosyam eksik(versiyon 1.7.5.3) bu dosyayı bana ulaştırma imkanı olan lütfen bana ulaşabilir mi, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Mod yapımcısı ile iletişime geç. Burada paylaşılamaz.

Tamamdır teşekkür ederim

1 Beğeni

2 oyuna da 42mb güncelleme geldi.

A new ETS2 build 1.43.3.12 is available on Steam.

Fixed crash reported on MacOS, problem could have occured on Windows and Linux as well.
0174859 - MAN TGX Euro 6 - Interiors 2019 - wrong indicator of retarder on dash
0173868 - player is unable to control game, cannot continue
0144884 - Dark Nearside Mirrors Volvo FH 2012 (UK Interior Only)
1 Beğeni

ETS 2 ve DLC en yakın indirim tarihi ne zaman olur acaba ?

Rusya DLC’si çıkacağı zaman.

1 Beğeni

eyy scs
hesap ver hesap

33 Beğeni

Bunu birde scsye yapsalar iyi olacak.

3 Beğeni

2 ve 4 saat önce data basede hareketlilik olmuş https://steamdb.info/app/227300/history/
Bir şeyler ekleyip test etmişler . 1.44 open beta çıkması yakındır.

4 Beğeni

Ets ve Ats de trafik kuralları açık halde oynuyorum biraz gerçekçilik katması için fakat far ile alakalı bir ceza var bunu neye göre veriyor bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi iki oyun içinde?

Oyun saati 19 dan (18 de olabilir) sonra aracın kısalarını yani farlarını yakmazsan ceza yazılıyor. Baktın hava kararıyor saat 19 olmuş farları yak ceza yemezsin.

3 Beğeni

Ben sabahları, özellikle ATS’de çok ceza yiyorum. Hava baya aydınlık, farları kapatayım diyorum anında ceza yiyorum.

2 Beğeni

sabah ve akşam için tam saati nedir? Bi de bazen görüyorum araç içi saat ile navigasyondaki saat birbirinden farklı oluyor sebebi nedir hangisini dikkate almam lazım?

1 Beğeni

Akşam 18-19 dan sabah 7-8 arası ceza yazıyor. Ben hep F3 yani navigasyon saatine bakıyorum .İkisinin farklı olduğuna hiç denk gelmedim .

Açık havalarda akşam 19:00’dan sonra, sağanak yağışın olduğu günün her saatinde ve Norveç gibi gün boyunca far açma zorunluluğu olan ülkelerde polis kapalı farları yakalıyor.

Gerçekte de oyunda da farlarım gece gündüz açık :smiley::+1:

1 Beğeni