Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Yakın bir zamanda indirim olacak mı bir bilgi var mı ? İberia DLCsini almayı düşünüyorum da alayım mı sizce ? Yoksa biraz daha mı bekleyeyim ?

Not: iberia DLCsini modlar gereksinimi için almayı düşünüyorum. Belki içinde de eğer güzelse takılabilirim

1 Beğeni

Şu ana kadarki en iyi ETS harita dlcsi pişman olmazssın.

2 Beğeni

O değil bırak haritayıda şu anti alasing bi bende mi tırtıklı ben anlamadım full ayarda oynuyorum tırtık sorunu cok

1 Beğeni

Herkesde var sorun.Sana özel değil sadece. Bu yıl güncelleme yapacaklarmış.

inşallah düzeltirler bok gibi görünyor o kadar full ayarda bile göze batıyor o kötü

bune ağa bu hangi ülkenin yazısı :smiley:

iberia aldıktan sonra oldu

2 Beğeni

Sakın mazot fiyatına bakmayın :frowning:

6 Beğeni

off kalbim :sob:

Arkadaşlar bu oyunda modellemeler arası fark uçurum olduğundan yapılabilecek ayarlar var mıdır? Range t, Scania, Man euro 6 ve yeni Daf ağır araç hissini verirken New Actros’tan o hissi pek alamıyorum. Actros da süspansiyonlar çok sert geliyor onun payı mı var acaba?

10 ton ve altında sanki ağırlık hissi yok gibi boş çekiyor gibiyim bazı aracların bazı aracların motorlarıda kötü.

nvidia-geforce-ets-2-cover-daf

geforce now projesi nedeniyel oradaki kapak fotoğrafı bile değişmiş şimdi gördüm :smiley:

13 Beğeni

Buda steamdeki hali

4 Beğeni

bir oyuncunun ıslak rüyaları olarak yorumladım

12 Beğeni

Bi etkisi olmuyor ama. Geforce açtıgında

Scania herhalde “yeter bizim aracın görselini kullandığınız” dediyse Pavel dayıya…

1 Beğeni

Yahu getireceğiniz güncellemeye başlıcam şimdi yarım saattir oyuna giremiyorum bıktım valla artık

1 Beğeni

Bu profil seçme ekranı direkt olarak açılırken şimdi neredeyse 30 saniye civarı bekletmeye başladı. Oyun HDD kurulu ancak eskiden böyle bir şey başıma gelmedi . Yardımcı olabilecek var mı?

Yeni sıfırdan bir profil açıp dener misin bende düzelmişti

1 Beğeni

Teşekkürler. Dediğiniz gibiymiş.

1 Beğeni

Ets nin ses ayarları için önerileriniz ar mı? hepsi %50 de