Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ben alıcaktım vazgeçtim bence en boş harita paketi bu fiyatını hak etmiyor. Rusya paketi çıktıktan sonra bakiyem artarsa sırf boşluğu tamamlamak için alacağım.

2 Beğeni

aylardır yazmıyordum foruma bunu görünce dayanamadım en boş harita paketi bu derken :D?? şaka mı :smiley:

6 Beğeni

Konuyla alakasız ama iberia yı yeni aldım o da grand utopia için vanilla mapler aynı pisliğin farklı rengi.

Çıktığı vakit bende hype yaratmamıştı aradan aylar geçti hala ilgi sıfır. Diğer haritalarda olmayıp iberia da olan bir şey göremedim limanlar var ve tabelalar ispanyolca o kadar :smiley: Böyle düşünmeyen arkadaşlara bir şey diyemem şahsi fikrimi belirttim.

1 Beğeni

Harita DLCleri etkinlikten gelen ödülle kendini %20 amorti ediyor. Üstüne dünyada en ucuz 1. veya 2. ülkeyiz zaten. SCS’nin çıkardığı içerikleri pahalı bulan bence kendini sorgulasın.
Ayrıca hangi yeni harita DLCsi kalite olarak bi öncesini arattı ki?

2 Beğeni

Sorun sadece ücreti değil, paketin albenisi yok bana göre. ETS2 rakipsiz eyvallah ama aynı şeyleri görmek sıktı. Şimdi bunun italya paketinden farkı ne? Sürü psikplpjisine gerek yok gerçekten beğenen olduysa iyi sürüşler dilerim.

6 Beğeni

İtalya’da bende çok heyecan yaratmıştı ve bence oyunun en güzel haritasına sahip. İtalya’dan sonra aynı güzellikte harita gelmedi.

2 Beğeni
2 Beğeni

Post →

1 Beğeni

PC sesimizi duydu bu işkenceye daha fazla dayanamadı.

6 Beğeni

PSU mu gitti ne oldu yaw

https://twitter.com/McCannTrans/status/1479371626919743488

%40’ına razıyız
mevsimler kar kış gelene kadar snowrunner 2 çıkacak :smiley:

11 Beğeni

Nvidia’ nın ansel modunu ETS2’ de çalıştırabilen var mı? Desteklediği oyunlar arasında ETS2 var ama çalıştıramadım.

1 Beğeni

Arkadaşlar, dosya üzerinde oynama yaparak sadece haritayı %100 yapabilir miyim veya bunun için bir mod var mı?

Beamng drive konusunu doldurmayıp buraya yazayım;

Bir de üşenmeyip efekt falan yapıyorlar sgsgshdh

Gözlemlediğim kadarıyla artık paylaşılan bir fotoğrafta efekt olmayınca efektli fotoğrafa göre az beğeni geliyür :joy:

10 resim paylaşılıyor 9u efektli 1i efektsiz e nerede kaldı sadelik oyun görüntüsü. Bir gün gerçek hayattan fotoğraf alıp konuya atsam oyun fotoğrafı diye inanacak çok insan vardır eminim shdfhgddghw

4 Beğeni

Beyler en iyi grafik modu ne ets 2 icin

Şahsi fikrim JBX o ücretli mod. Ücretsiz mod arıyorsan da Brutal var. Grafik modları genellikle ücretli.

Grafik modu demişken frkn64e ne oldu ? Yeni ışıklandırma çıktıktan sonra hiç güncelleme yapmadı

1 Beğeni

1.40 güncellemesi yayınlanmadan önce, yayında Furkan ile konuşuyorduk. Ben şahsen sordum, bu işin zor olduğunu ve bunu yapabilir misin diye kendisine soruyu yönelttim. O da, her türlü yaparım/benim için çok kolay demişti…

3 Beğeni

E sonra ne oldu :joy::joy:

1 Beğeni