BeamNG.drive [Ana Konu]

Wentward için körüklü otobüs modu var aslında.

3 Beğeni

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ayrıntılı güzel araç modlardan bazıları

4 Beğeni

Land Rover Defender modu da var :slight_smile:

4 Beğeni

paylaşmanız güzel oluyor ben de listeliyorum

1 Beğeni

Tavsiye modlar konusu mu açsak ?

1 Beğeni

önce bu konunun aktif olarak kullanılması gerek sonra ziyaretçi dağılıyor artık saçma sapan ets 2 görüntüsü paylaşılacağına bunlara ağırlık verilmeli

5 Beğeni

Vayy etscilere diss haa :joy::joy:

1 Beğeni

etsciler bu sene en zor günlerini yaşayacak bu ortamda sıkı yönetim gelecek faşiklik yapacam

5 Beğeni

Forumda birisi Toyota Land Cruiser temelli bir SUV geliştiriyordu, gövdede baya ilerlemişti. O da yayınlansa da sürsek. Son zamanlarda birçok detaylı mod çıkıyor.

2 Beğeni

saol dostum bi türlü bulamamıştım şöyle modları sayende buldum.

1 Beğeni

Rica ederim.

1 Beğeni

bunlarda benden olsun.

1 Beğeni

Böyle sitelerdeki modlar genelde ya siteden çalınıyor ya var olan aracın üstüne eklenen modeller oluyor. Forumda bulamadığım modları burdan indirdiğim oluyor da kalitesiz oldukları için pek keyif vermiyor. Mustang modu yine forumda vardı onu da atayım.

1 Beğeni

Forum dışı sitelerdeki bu modlar boşluğu dolduruyor gibi gözükse de forumda paylaşılan veya yayınlanan araçların yanından geçemez bu modlar, yaklaşmış olanlar varsa da onlar da büyük ihtimalle kişiye özel (private mod) yapılıp sonra da bir discord serverda başkası tarafından çalınıyor. Trojan çıkma ihtimali de yüksek. Yeni remasterlı halinden önce en eski ve en basit jbeam (oyunun tanıması için araca ve gerekli her bir parçasına verilen ağırlık, koordinat ve bağlantı verilerinin bulunduğu text dosyası) içeren ortadan motorlu Bolide ile en az uğraşla Camaro, Impala falan yapıyorlar ilgi çeksin diye. Yine Bolide ile Miura, ne bileyim, Vivace ile Golf, Civic, Clio yapsalar bu kadar batmaz göze, ama bir bakıyorsun çoğu aracın altından Bolide çıkıyor. Fotoğraf için güzel gözükse de değmez derim. Tepkim bu kadardı, okuduğunuz için teşekkürler :smile:

1 Beğeni

Bazı modlar var ki hiç altındaki gövdeyi kaldırmaya bile uğraşılmamış. Bakmışsın arabanın gövdesiyle Bolide gövdesi iç içe girmiş, öyle saçma bir görüntü çıkıyor. Hiç indirmeye bile gerek yok aslında, forumdaki modlar yeterince güzel :smile:

Polonez’i ben paylaşacağıdım, benden önce davranmışın. Şu an tek sıkıntısı durduk yere bagajı açılıyor ve kapatamıyorum, can sıkıcı

1 Beğeni

Arabam olur da, fabrikasının önünde foto çekilmez miyiz?

7 Beğeni

Bende de temiz bir tane var güzel teklif gelirse satarım :smile:

6 Beğeni

Yeni polis arabaları yolda :slight_smile:

7 Beğeni

Şu oyuna niye hiç kimse Tofaş modu yapmamış hayret

2 Beğeni