Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

PC sesimizi duydu bu işkenceye daha fazla dayanamadı.

6 Beğeni

PSU mu gitti ne oldu yaw

https://twitter.com/McCannTrans/status/1479371626919743488

%40’ına razıyız
mevsimler kar kış gelene kadar snowrunner 2 çıkacak :smiley:

11 Beğeni

Nvidia’ nın ansel modunu ETS2’ de çalıştırabilen var mı? Desteklediği oyunlar arasında ETS2 var ama çalıştıramadım.

1 Beğeni

Arkadaşlar, dosya üzerinde oynama yaparak sadece haritayı %100 yapabilir miyim veya bunun için bir mod var mı?

Beamng drive konusunu doldurmayıp buraya yazayım;

Bir de üşenmeyip efekt falan yapıyorlar sgsgshdh

Gözlemlediğim kadarıyla artık paylaşılan bir fotoğrafta efekt olmayınca efektli fotoğrafa göre az beğeni geliyür :joy:

10 resim paylaşılıyor 9u efektli 1i efektsiz e nerede kaldı sadelik oyun görüntüsü. Bir gün gerçek hayattan fotoğraf alıp konuya atsam oyun fotoğrafı diye inanacak çok insan vardır eminim shdfhgddghw

4 Beğeni

Beyler en iyi grafik modu ne ets 2 icin

Şahsi fikrim JBX o ücretli mod. Ücretsiz mod arıyorsan da Brutal var. Grafik modları genellikle ücretli.

Grafik modu demişken frkn64e ne oldu ? Yeni ışıklandırma çıktıktan sonra hiç güncelleme yapmadı

1 Beğeni

1.40 güncellemesi yayınlanmadan önce, yayında Furkan ile konuşuyorduk. Ben şahsen sordum, bu işin zor olduğunu ve bunu yapabilir misin diye kendisine soruyu yönelttim. O da, her türlü yaparım/benim için çok kolay demişti…

3 Beğeni

E sonra ne oldu :joy::joy:

1 Beğeni

Yakın bir zamanda indirim olacak mı bir bilgi var mı ? İberia DLCsini almayı düşünüyorum da alayım mı sizce ? Yoksa biraz daha mı bekleyeyim ?

Not: iberia DLCsini modlar gereksinimi için almayı düşünüyorum. Belki içinde de eğer güzelse takılabilirim

1 Beğeni

Şu ana kadarki en iyi ETS harita dlcsi pişman olmazssın.

2 Beğeni

O değil bırak haritayıda şu anti alasing bi bende mi tırtıklı ben anlamadım full ayarda oynuyorum tırtık sorunu cok

1 Beğeni

Herkesde var sorun.Sana özel değil sadece. Bu yıl güncelleme yapacaklarmış.

inşallah düzeltirler bok gibi görünyor o kadar full ayarda bile göze batıyor o kötü

bune ağa bu hangi ülkenin yazısı :smiley:

iberia aldıktan sonra oldu

2 Beğeni

Sakın mazot fiyatına bakmayın :frowning:

6 Beğeni

off kalbim :sob:

Arkadaşlar bu oyunda modellemeler arası fark uçurum olduğundan yapılabilecek ayarlar var mıdır? Range t, Scania, Man euro 6 ve yeni Daf ağır araç hissini verirken New Actros’tan o hissi pek alamıyorum. Actros da süspansiyonlar çok sert geliyor onun payı mı var acaba?