BeamNG.drive [Ana Konu]

ets 2 için pbr neden önemli şimdi daha da iyi anladım bu videodan sonra :laughing:

1 Beğeni

Nedense yeni eklenen ya da yenilenen arabalara UV dosyasını eklemiyorlar, unutuyorlar mı bilemedim. Önceki güncellemede Pessima’da yoktu şimdi ona eklemişler bu sefer Bastion’da yok. Modlar için çok yardımcı oluyor. Forumda da yapan birisini bulamadım.

Bastion’u kendime göre özelleştirip varsayılan aracım yaptım. ETK 800 geldiğinden beri favorim ETK 800 idi ama şimdi tahtı iki araba paylaşıyor :slight_smile:

2 Beğeni

Burada birisi paylaşmış. Bence güncellemeler artık kullanıcıların sabrına yenik düşüyor ve bizlerin eksik görebileceği şeylerle geliyor. Umarım böyle devam etmezler.

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Onca büyük değişikliğin ve düzeltilen hataların arasında böyle ufak eksiklikler yaşanabilir. Ekibin diğer güncellemelerde daha dikkatli olacağına inanıyorum.

Ariel Nomad benzeri bir araç modu yayınlandı. Off-road ve Street türleriyle birkaç farklı motor kuvveti seçenekleri içeriyor.

2 Beğeni

Boş zaman bulup biraz oyuna bakalım dedik. Hazır girmişken Capsule için belediye otobüsü de yaptım.

3 Beğeni

komple araç aktarabiliyor musun?

1 Beğeni

Derken, anlayamadım tam.

Başka bir oyundan yada hazır bir araç modelini oyuna aktarabilir misin diye soruyor anladığım kadarıyla. Ayrıca bu otobüs yayınlandı mı ya? :smiley:

1 Beğeni

O konuda hiç bilgi ve deneyimim yok. Modelleme gibi gerekli şeyleri öğrenerek sıfırdan araç yapma gibi bir fikrim var da okul işlerinden dolayı çok zaman ayıramıyorum. Ve evet yayınlandı. Sürmesi de baya keyifli :slight_smile:

3 Beğeni

aslında piyasa da körüklü otobüs yok onlardan yapma şansın var mı acaba. çok güzel olur yaparsan.

1 Beğeni

Wentward için körüklü otobüs modu var aslında.

3 Beğeni

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ayrıntılı güzel araç modlardan bazıları

4 Beğeni

Land Rover Defender modu da var :slight_smile:

4 Beğeni

paylaşmanız güzel oluyor ben de listeliyorum

1 Beğeni

Tavsiye modlar konusu mu açsak ?

1 Beğeni

önce bu konunun aktif olarak kullanılması gerek sonra ziyaretçi dağılıyor artık saçma sapan ets 2 görüntüsü paylaşılacağına bunlara ağırlık verilmeli

5 Beğeni

Vayy etscilere diss haa :joy::joy:

1 Beğeni

etsciler bu sene en zor günlerini yaşayacak bu ortamda sıkı yönetim gelecek faşiklik yapacam

5 Beğeni

Forumda birisi Toyota Land Cruiser temelli bir SUV geliştiriyordu, gövdede baya ilerlemişti. O da yayınlansa da sürsek. Son zamanlarda birçok detaylı mod çıkıyor.

2 Beğeni