Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

XF gelmiş, gayet güzel araç olmuş, ben beğendim. :slight_smile:

1 Beğeni

Max bir hafta diye düşünüuorum. Heves aldıktan sonra herkes yine favori çekicisine dönecektir. Daf sevenler yeni gelen arkadaşla beraber yolların tozunu atacaktır.

1 Beğeni

Yolcu koltuğunu kaldırma opsiyonu var, camı daha net görebilmek için.

XGnin benzin depolarını çalmışlar.

8 Beğeni

Bu oyunun seslerine ne olmuş ya 2-3 aydır girmiyordum… Şu yeni Man ile XF’yi deniyeyim dedim rezalet kabinin içindeki sesler… 0 profilde denedim bilerek dayanamadım profili bile silip çıktım bu nedir ya :smiley:

aklıma istemsizce bu sahne geldi :rofl:

4 Beğeni

Bu gemi yeni tırlarla falan yürümez. En fazla birkaç gün, sonra hevesin geçiyor zaten. Yıl 2022 ye geldi teknoloji çok ilerde, yeni çıkan oyunları hatta mobil oyunların seçeneklerini bile görüyoruz. Dümdüz yollarda basit bir şekilde oynanaktan bıktık. Yahu bu lojistik tır simülasyonu değil mi? Bu araç neden kirlenmez? Neden bazı şeylerin animasyonu olmaz? En azından araçtan inip kapak falan açsak… açlık barı olsa benzin istasyonunda karnımızı doyursak… lastiklere hava vursak… ulan dinamik mevsim olsa bari kar’a yakalansak… bunlar zor değil arkadaş hepsinin örneği çeşitli oyunlarda mevcut. Kusura bakma scs tarihin tozlu raflarında yerine rezerve.

12 Beğeni

Araçtan indik de kapak açması kaldı.

3 Beğeni

O, sıfır kamerasıyla bir nebze çözülüyor

Full pro değil mişim :smiley:

3 Beğeni

Christmas Toys of Yesteryear event of 2021 isimli etkinlik gelecekmiş.
Ödülleri bunlar
image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) image (6) image (7) image
https://steamdb.info/app/227300/history/
(Aynı şeyler atsye eklenmiş)

12 Beğeni

hayda güzel şeyler

3 Beğeni

Bencede güzel

1 Beğeni

İyi para ederse bence de güzel olabilir.

1 Beğeni

Bu kabin ışığı imiş. “Decorative Cab Lights” yazıyor açıklama kısmında.

5 Beğeni

İnşallah arkaya takılan bir aydınlatmadır.

1 Beğeni

Ne bitmek bilmeyen güncellemeymiş arkadaş Steam’ı her açtığımda ETS2 veya ATS’e güncelleme geldiğini görüyorum olay nedir? öyle az buz bir şey değil yaniEkran görüntüsü 2021-12-16 132817

3 Beğeni

Ya gerçekten gına geldi lanet olsun bunun güncelleme sistemine aynı derdi bende çekiyorum her seferinde ne bu kardeşim ya gelen kıytırık bir güncelleme be kardeşim 20 MB güncelleme gelse de böyle 2 GB güncelleme gelse de böyle

4 Beğeni

ETS 2 ATS SSD ye kurulu ve indirme bitse bile disk işlemi ortalama 10 15 dakika sürüyor. Ve sanki sadece ETS 2 ATS de oluyor gibi başka oyun güncellemelerinde böyle bir sorun varmı?

1 Beğeni

Bu gidişle birini sileceğim artık bu bitse ATS sırada oluyor sonu gelmiyor güncellemelerin. Diskte yer kalmadı zaten.

1 Beğeni