Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Çok heybetli araç maşşallah :nazar_amulet:

2 Beğeni

yada VNL gelse şöyle

2 Beğeni

sırada Actros 5 olması yüksek bir ihtimal gibi geliyor bana da.

5 Beğeni

ayn krdşm 1.43 şak yeni tır şak yeni dorse şakk yeni harita ayn krşm

sakın ai güncellemesi yapmayın sakın :smiley: nasıl olsa alan çok harita dlcsi yapalım oynasınlar kafasındalar

hay allahım ya 1 saattir bekliyorum şunları

bunlarda ayrı mal ;

ya 1.43ün şerefine girip bi man modifiye ediyim oynayım dedim zehir oldu :smiley:

mecbur yandan geçicez ne yapalım

Allahtan hasarsızlık modu açıkta hasar almıyorum yani

5 Beğeni

Gelişmeleri biraz daha yakından takip et. Az kaldı gibime geliyor mp5 en azından kışın ortasında veya sonunda gelir gibime geliyor.

2 Beğeni

Hocam bu yol tam olarak nerede? :face_with_raised_eyebrow:

Fransa dlcsindeki limogesin sağ tarafındaki yol

image

image

3 Beğeni

Teşekkür ederim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Temin videoda başıma geldi, İberia’da Madrid’in Kuzeyinde A1 girişinde kilitlendi … Sonrası malum ; g_traffic 0 :rofl:

3 Beğeni

keşke o koda mecbur bırakmasalar bizi :smiley:

3 Beğeni

genel

10 Beğeni

Bu bir sosyal mesaj mı? Ötesini anca ETS 2de görürsünüz falan mı demek istiyorsun? :smiley:

1 Beğeni

ets2 ile ilgili herhangi bir imalı kelimeden bile uzak duruyorum artık güzel göründüğü için paylaştım

1 Beğeni

Ekran görüntüsü güzel .Oyundaki Kapıkule şu an çok eski kaldı.Mesela ordaki çit hiçbir zaman orda olmadı.Kapıyla alakalı son bilgileri derlemeye çalışıyorum.SCS bizi sallamazsa harita yapacaklar arkadaşlara anlatırım.Haftaya yine Kapıkule taraflarına gidebilirim.Edirneli arkadaşlarla müsait bir zamanda görüşebiliriz.

1 Beğeni

bende seyir noktaları hartiada gözükmüyor kefşetilmiş soru işareti seçtiğim zaman haritadaki içi ve garaj yerlerini gösteriyor bunun için mod varmı gözükmesi için haritada

4 Beğeni
4 Beğeni

Heart of Russia’nın ilk oynayış videosu da olabilir bu, bilemedim şimdi…

4 Beğeni
4 Beğeni

Ets2 ye 110mb update geldi

XF gelmiş.

1 Beğeni