Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Kapak resminde mersoyu gördüğüm ilk günden dedimki, mp5 gelecek daha gelecek, sevdiğimiz kızı bu kadar beklemedik be :slight_smile:

8 Beğeni

Bende çok istiyorum Mercedes Benz New Actros 2019’u ama nerde… :pleading_face:

2 Beğeni

Bir yanda mobil platformda

• Kirlenme, yıkama, hatta yağmurda kısmen temizlenmenin,
  • Daha iyi fiziklerin,
  • Ve bunların sadece 3 kişi tarafından yapıldığı bir mobil oyundan bahsediyoruz.

Diğer yanda 24 yıldır PC oyunları üzerine hizmet veren bazı oyunlarıyla piyasada tekelleşmiş bir oyun firması.

Ve bu da ETS 2’nin fahri oyuncularından birinin görüşleri;

Ben daha yorum yapmayacağım. Çünkü ne desem birileri bi oraya çekiyor bi buraya.

4 Beğeni

Bu Ekşi Sözlük yazarları neden böyle acaba? Hiçbir şeyi beğenmeyen, her şeyi eleştiren bomboş bir kitle. ETS’yi savunduğumdan ya da mobil oyunu savunduğumdan değil ama her şey de eleştirilmez yani.

6 Beğeni

2022 yılına giderken ekşi sözlük’ü kaale almak da, ne bileyim…

3 Beğeni

Mamaları bitince etkileşim sağlamak için oynamadıkları oyunlara kullanmadıkları uygulamalara sallayıp duruyorlar hep . Bunları kaale almamak lazım.

3 Beğeni

Oyun Pc ye Çıkarken Daha İyisi Olur Mobil Oyunda O Kadar Özellik Olması Güzel Birşey

1 Beğeni

3 Kişinin Geliştirdiği Mobil Oyun Diye Çamur Atan Adam Daha İyisini Yapsında Onun Oyununu Oynayalım

4 Beğeni

Arkadaşlar görüntüdeki gibi lastiklerin dışında michaelin yazısındaki renkten yapmak istiyorum. Kullandığınız renk kodu nedir?

2 Beğeni

Siyah yapınca olmuyor mu?

2 Beğeni

Hay allah razı olsun yorum yapana.

4 Beğeni

Yok hocam istediğim gibi olmuyor biraz daha grimsi olması gerekiyor. Deneyerek bulacağız artık.

1 Beğeni

Ya aslında standardı o fotoğraftaki gibi olması lazım ama adamlar beyaz yapıyor anlamıyorum bende değiştiriyorum ama direkt siyah yapıyordum. Bulursan renk kodunu paylaşırsın.

3 Beğeni

Ben RGB 40 40 40 kullanıyorum

1 Beğeni

Çok sağol tam istediğim şekilde oldu.

1 Beğeni
14 Beğeni

ney oluyor şimdi bu

Actros MP5 gelme ihtimali nedir sizce ? ATS’ye Cascadia’nın göstergeleri ve multimedyası Actros’un tabletleriyle bire bir. Arka planda bir şeyler dönüyor olabilir mi ?

4 Beğeni

Bi süprizz Yapsalar Yeni FH Gelsin

18 Beğeni

ETS 2 için ilk gelecek araçlar Man ve Mercedes olarak gözüküyor. Maalesef Volvo ve Iveco için hiçbir emare yok.

9 Beğeni