ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

Ya seviyorum Sinan Engin’i ya hemen ya koçum hoşgeldin diyor adamım ya :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Euro 6 TGX’in şubat 2019 eklendiğini varsayarsak Yeni MAN 2-3 yıla gelir :smile:

9 Beğeni

Adamlar Ufi Filters’i bile yapmış ya, favori mazot filtrem :smiley:

21 Beğeni

1.44’te oyunda :face_with_hand_over_mouth::+1:

1 Beğeni

Madster: :-1:

2 Beğeni

vardır scsnin bir bildigi

camurlukları german truck sim’ den kalan man icin ufak bir yenileme yapılmıs anlamış oldum.

3 Beğeni

Hız devir saati yazı boyutları şekilleri renkleri… yine yanlış :smiley: Arkadaş çok mu zor Madster gibi bir dashboard eklemek

(MADSTER)

(MADSTER)

15 Beğeni

videoyu kanal bile kabul etmedi nedense :smiley: işlenemedi takıldı

YENİDEN YÜKLEDİM

14 Beğeni

Ya valla yazık bize ya. 2 senedir beklediğimiz hatta çoğumuzun unuttuğu EfficientLine 3 gelmiş.
Konuya 23 entry girildiğini gördüğümde hiç böyle bir şey beklemiyordum. Bensiz millet birbirine girdi sandım valla ne yalan söyleyim şimdi :smiley:

1 Beğeni

Direksiyonu niye değiştirmedin? :smiley:

:smiley: aklıma bile gelmedi tıklamak ben de diyorum niye eski

5 Beğeni

Ne gelirse gelsin hep eksik bir şey var sanki. Oyuna girip ışınlanıp fotoğraf çekip çıkmaktan ileri gidemiyorum. Şu haliyle ECS bile gelse en fazla 1 saat oynar sıkılırım. Ne eksik bilmiyorum ama kesinlikle eksik bir şey var.

8 Beğeni

Mevsimler, araçtan inip binme, kapak animasyonları, görülür hasar ve zorlayıcı ekonomi.Araçtan inip binme .İnip binme önemsiz zannederdim ama Fernbus ta ne kadar önemli olduğunu anladım şahsen.

4 Beğeni

Bir şeyler eksik olmasa bile illa ki bir şeyler eksiktir. :smile:

2 Beğeni

Yük yükleme, boşaltma kısmını görmeliyiz. Siyah ekranda yükleniyor, boşaltılıyor deyip geçilmemeli.

Yük yokken tır otomobil gibi sanki. Ağırlığını hissettirmiyor. Boş olsa bile araç ve dorse ile birlikte hiç yoksa 20 ton bir ağırlıktan söz ediyoruz.

Yollar kaymak gibi olmamalı. Sürüş yaptığımızı hissetmeliyiz. Sarsıntı yapacak şekilde düzenlenmeli.

Vites geçişleri daha gerçekçi olmalı. İzlediğim sürüş videolarında manuel’e alıp vitesi düşürme veya arttırma yapıldığında anında değişmediğini gördüm.
(Emin değilim ama hız sabitleyici açıkken eğimli yolda araç ayarlı hızı sabit tutmak için retarder açıyor. Gerçekte böyle mi bilmiyorum. İzlediğim YT videolarında böyle bir şey görmedim.)

Radyo sesi gerçekten araç içinde çalıyormuş gibi bir ambiyans oluşturulabilir.
(Tünellerde çekmeme efekti de güzel olur aslında.)

Camda kirlenme efekti olabilir. Silecek suyu ile temizlenme efekti güzel olur.

Ya ne bileyim işte böyle farklı şeyler getirilebilir. Oyuna tekrar bi aksiyon katar diye düşünüyorum. Ben de son 2 aydır 2-3 kere girdim oyuna. Sürekli map dlc getirmekle bir yere kadar. Rusya dlcsini bile almayı düşünmüyorum artık.

9 Beğeni

tırtıklı ses modu var derken? ses çıkıyordu kaldırdılar mı? en son 7 ay önce oynadım yeni daf’ı bile sürmedim ats devam.

Trakyadaki tırtıklı sesi kaldırıp iberiaya eklediler. Bizde o sesi duymak için modla oynuyoruz.

1 Beğeni

#ThanksPavelBro

TGX19D

5 Beğeni

Ets2 de gelişme olursa uyandırırsınızsinan-engin_770016

13 Beğeni

imamın helal olsun mu sorusu ile uyanırsın merak etme :smiley:

9 Beğeni