ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

bunun için önemli bir adım olur umarım

• eski man sıkıntılıydı görüntülerde yol bilgisayarı bile ayrıntılı yapılmış

neyse çarşamba akşamı yayın düşünüyordum şimdi man videosu çekelim sonra hemen uzaklaşalım :smiley: ayçiçek ekilecek yollarda gidemeyiz

19 Beğeni

Yani aslında yeni Man’ı bekliyorduk hep :smiley:

Vehicle artists are already working hard on multiple new vehicles for both ATS and ETS2!

Hadi inşallah :smiley:

6 Beğeni

bir an yeni Man diye doğruldum yerimden :smiley: buna da şükür

3 Beğeni

Çok uzun süredir beklenen MAN TGX EfficientLine 3 çekicisi bugün 1.43 güncellemesine eklendi. SCS Software sürpriz bir şekilde beta süreci hala devam eden ETS 2 - 1.43 güncellemesi için EfficientLine 3 modelini getirdi. :point_right: https://www.simulasyonturk.com/ets-2-man-tgx-efficientline-3-cekicisi-1-43-guncellemesine-eklendi/

11 Beğeni

Yok yaa niye yiyelim küflenmiş bişeyi bize tazesi lazım

3 Beğeni

Getirmeselerde olurdu yani bayatlamış bişeyi bizi böyle kandırmasınlar lütfen bizler 2021 kasayı istiyoruz artık bunu napalım

4 Beğeni

Biz neler bekliyoruz adamlar neler yapıyorlar vardır bir bildikleri ama oyuncunun istekleri arka planda kalıyor gibi biraz ama maddiyat işin içine giriyor onuda unutmamak gerek

1 Beğeni

Hadi inşallah öyle olur ama hiç umudum yok bu bile kaç yıl sonra geldi

Yok mu şu yenilenen E6 için güzel bir Krone Tandem modu yapacak babayiğit? :smiley:

1 Beğeni

SCS: Araç sanatçılarımız hem ATS hem de ETS2 için çok sayıda yeni araç üzerinde yoğun bir şekilde çalışırken, güçlü MAN kamyonunuz için bu yeni seçenekleri beğeneceğinizi umuyoruz! Bu nedenle, en son haberleri kaçırmamak için blogumuzu buradan takip ettiğinizden emin olun.

2 Beğeni

Bunu sağır sultanda biliyordu.Bloğu alex yazmış arkadaşın amacı hype,hype.:smiley:
Geçde olsa geldi sonunda.
1,1,5 hafta içindede tam sürüm gelir artık malum krismıs olayları var.
Yılbaşı yayınından çıkacak yumurtalar için yerimizi alıyoruz.

5 Beğeni

Darısı yeni Man’a :smiley:

8 Beğeni

6 Beğeni

Ya seviyorum Sinan Engin’i ya hemen ya koçum hoşgeldin diyor adamım ya :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Euro 6 TGX’in şubat 2019 eklendiğini varsayarsak Yeni MAN 2-3 yıla gelir :smile:

9 Beğeni

Adamlar Ufi Filters’i bile yapmış ya, favori mazot filtrem :smiley:

21 Beğeni

1.44’te oyunda :face_with_hand_over_mouth::+1:

1 Beğeni

Madster: :-1:

2 Beğeni

vardır scsnin bir bildigi

camurlukları german truck sim’ den kalan man icin ufak bir yenileme yapılmıs anlamış oldum.

3 Beğeni

Hız devir saati yazı boyutları şekilleri renkleri… yine yanlış :smiley: Arkadaş çok mu zor Madster gibi bir dashboard eklemek

(MADSTER)

(MADSTER)

15 Beğeni