ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

Scs lisans konusunda giants’ı örnek alsın oyun için her şey daha güzel olur. Adamlar fs22’ye sürekli yeni markalar, modeller vs. getiriyor. İster lisanslı ister lisansız daha fazla yük çeşitleri olsun, daha çok yeni dorse seçenekleri, ai için 1-2 optimizasyon, daha fazla reskin, daha fazla otoyol ve daha çok şirket ve şasi seçenekleri vb. bu saydıklarımın dışına ek olarak mevsimleri de ekledik mi herkesi oyunda tutar scs.

1 Beğeni

artık sıktıysa bir şey bırakırsın yani :smiley: olur biter kafan rahat olur :smiley: saygı duyarım yani ben oynuyorum beklentim belli bu kadar zaman sonra oyunun nereye geldiği nereye gideceği belli :smiley: o yüzden alıştım ne diyim ki :smiley: ya gelenler geldi tamam hoşgeldi bakarız deneriz yavaş geliyor sıkıntı o :smiley: dediğin gibi zevk alma meselesi yani :smiley: sen almazsın ben alırım hani :smiley: maksat o ya beraber fikirlerimizi dile getirmek takılmak :smiley:

3 Beğeni

Modlu veya modsuz convoy mpde arkadaşlarınla oynayarak eğlenerek zevk alabilirsin veya modlarlar oynayarak zevk alabilirsin . Zevk almanın başka yollarıda var ama siz başka oyunları baz alarak scsnin yıllardır getirmediği özellikleri düşünürseniz zevk almazsınız.

1 Beğeni

Kanka daha fazla oynama manyak olursun bak yemin ediyorum manyak olursun :joy: ben bıraktım valla dün bir gireyim dedim ana menü de çıktım valla :joy: başka oyunlara yöneldim. Sende öyle yap tavsiye ederim

2 Beğeni

Ağa b arkadaşım yok :disappointed_relieved: bir ekip kurduk 1 kişi bile aktif değil yazdan beri

1 Beğeni

Aga benimde yok :disappointed_relieved: ama her gün Range T sürerek oyunun zevkini alıyorum :grin:

1 Beğeni

Başka oyunlara yönelmeyi denedin mi ? Her gün range t sürerek nasıl zevk aliyon kanka anlamadım valla seni :joy:

1 Beğeni

#birSevdadırRangeT :grin: . Başka oyunlara yöneldim sarmadılar sonra tekrar ets2ye döndüm ve Range T sürdüm . :grin: FS22 xbox game passe gelirse ona yönelcem ( tabi gelirse) ets2ye ara veririm.

1 Beğeni

yeteri kadar oyun var ya zaten :smiley: ara ara takılıyoruz hepsinden ya :smiley:

1 Beğeni

DAF XF ile en son blog 5 Ağustosta yayınlandı, malum DAF XG ve XG+ DA 10 Haziranda geldi. Aradan bu kadar zaman geçmiş ve hala DAF XF gelmemiş. Gelmiş veya gelmemiş çok umrumda değil de DAF markası benim en az kullandığım 2-3 markadan biri zaten.
Ama hala yeni çekici falan bekliyorsanız;
Çok Beklersiniz

4 Beğeni

1Ats, 1 ets2, 1 beam ng, 1 fh4, 1 asetto corsa, 1 nfs most wanted ,1 nfs carbon, 1 nfs underground 1/2, 1 cities skylines, 1 transport fever, 1 construction simulator 2015 vs. haftasonu cumartesi akşamı yap canın hiç sıkılmaz ets 2 ve ats de yabancı konvoylara katıl üff haritanın bir ucundan bir ucuna bir de almanların hızlı konuşmaları vs. :joy:

1 Beğeni

Yeni Daf XF 1.43 tam sürümde gelicek bence. 1.43 tam sürümde yıl bitmeden gelir.

2 Beğeni

@lord091 @MRTHS :orange_heart:

3 Beğeni

Bir şey sorucam, bu güncellemeden sonra oyun sizde de sık sık atmaya başladı mı? Özellikle Baltık bölgelerinde iki kere crash verdi oyun.

3 Beğeni

Eskide kalan modellerin çoğunun mat dosyasında hata var man E6 geldiğinden beri sürekli o araçta kırmızı hatalar var (başka araçlara bakmadım belki onlarda da vardır) Ama scs geniş çaplı bi mat dosyası güncellemesine gitmesi gerekiyor. Bir çok kaplama tabela vs hataları var sürekli görüyorum. Modlarla vs alakalı da değil ana oyun ana harita ve dlclerde bilhassa.

Sorun ural next ai kamyonla alakalı. hafta sonu düzelteceklerini umuyorlarmış, sorundan kaçınmak için baltık ve rusya bölgelerinden uzak durabilirsiniz

Ayrıca vehicle\ai\ural_next klasöründeki def dosyalarının içeriğini hatasız hale getirerek sorundan kurtulabilirmişiz

1 Beğeni

Hi everyone,

A new ETS2 build 1.43.0.71 is available in public_beta on Steam.

• gamepad - added gamepad support for multi column list
  • gamepad - added support for gamepad for new map legend
  • 0170083 - gamepad - Can’t leave Input Wizard screen by gamepad arrows
  • 0172576 - UI - World Map menu
2 Beğeni

Hi everyone,

A new ETS2 build 1.43.0.72 is available in public_beta on Steam.

• Fixed the possibility of game falling when moving around the map in the menu (172514).
1 Beğeni

İlgilenenlere duyurulur

13 Beğeni

Hiç beklemiyordum bunu. Unutulmamış mıydı bu ya?

8 Beğeni