ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

Herkese merhaba,

SCS Software paylaştığı blog yazısıyla 1.43 güncellemesinin ilk işaretlerini verdi.
Bu konu altında ETS 2 - 1.43 güncellemesini hep birlikte takip edip tartışabiliriz… :slight_smile:

1.43 güncellemesi tamamlandı. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-1-43-guncellemesi-tam-surumu-cikti/

1.43 güncellemesinin açık betası ile yeni kişisel damperli dorseler, Lyon şehri yenilemesi, İberya için yeni yollar, FMOD ses güncellemesi, yeni SDF font desteği gibi özellikler geliyor.

:point_right: https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-43-guncellemesi-cikti-acik-beta/

13 Beğeni

Bu fotoda bir gönderme var.:slightly_smiling_face:

7 Beğeni

kişiselleştirebilir hafriyat dorsesi mi? :slight_smile:

1 Beğeni

Vallaha bende yorumdaki birinin yalancısıyım ama evet öyle görünüyor.Kırmızı harfiyat doresesi yoktu diye biliyorum.

3 Beğeni

olabilir neden olmasın :smiley:

1 Beğeni

hasanım harfriyatcılar saplayacak yolda bize :smiley:

6 Beğeni

Bakalım nereleri izleyeceğiz :slight_smile:

1 Beğeni

kollamak lazım :smiley:

1 Beğeni

scs evi filmcilere kiraya vermiş. :smiley:

3 Beğeni

Bu hafta betası başlar diye düşünüyorum :smiley:

2 Beğeni

Damper dorse Kassbohrer’e benziyor

16 Beğeni

Konuları açılmıştı ama bilemiyorum…

Geçen seneyi özürle kapamışlardı bu sene ne olacak bakalım. Damper dorse ve viewpoint özellikleri beni hiç heyecanlandırmadı. Umarım sadece bunlarla geçiştirmezler…

Hazır konusu açıldı hem de haberi de geldi. Ben notlarımı buraya döküyorum. :slight_smile:

Ets 2 için yayınlanacak resmi 1.43 güncelleme listesi:

• Ülke Reskin
  • Dx12/Vulcan Sürüm Güncellemesi (Adım, Adım)
  • Ek Motor Optimizasyon ve Hızlandırma Güncellemesi
  • DAF XF Güncellemesi (?)
  • Genel İyileştirme
  • Iberia Yeni Rotalar
  • FMOD Güncellemesi
  • Yeni Manzara İzleme Noktaları
  • Lyon Reskin
  • Co-op Convoy Sürüm Güncellemesi
  • FFB Sürüm güncellemesi (?)
5 Beğeni

Ses !? FMOD API 2.02 bekliyorum. Sesler oldu diyip bir kenara attılar. Kaç güncelleme geçti ses ile ilgili bir not yazarsın yalandan o bile yok.

2 Beğeni

en merak ettiğim de sürüş okulu olacak acaba ehliyet sistemi falan mı olacak onu merak ediyorum. farklı bir şeyler yapsalar da oyuna heyecan gelse.

2 Beğeni

Bura neresi bilen varmı ?

Karadeniz sahil yoluna benziyo :joy: :joy:
yoksaa…? :laughing:

1 Beğeni

Ya birşey diyecem. Bu yer şuan oyunda yoksa ve son blog 1.43den spoilerlar içeriyorsa bura Kırklareliye giden bir yol olabilir mi ? :grin:

1 Beğeni

Romanya olduğuna eminim. Ama şehri hatırlayamadım. Cluj tarafları olabilir.