Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

aslında çok mantıklı dediğin şey hem bilgisayarla çok haşır neşir olmayanlar da kolayca burdan silip kurtulabilir kalan modlardan. konuyu açtığın zaman birçok kişi destekler biz de dahil.

2 Beğeni

Merak eden varsa A Nice Idea for ETS2 / Speed Limit [Approved] - SCS Software

2 Beğeni

Steam atölyedeki modları zaten oyun içinden silebiliyorsun abonelikten çık diyerek. Ayrıca sen mod klasörüne mod olmayan bir içerik de koyabilirsin. Oyun sildiği dosyayı önceden kontrol falan edecek falan filan. Sıkıntılı mevzu hiç gerek yok.

1 Beğeni

Ben 1.44 tam sürümü bekledim yeni geçtim. İlk önce Avusturya’ya gideyim diye 36 ton yük geldi, 6x2 uzun çift teker rjl aldım baktım yatıyor devrilmeye çok yatkındı. Gittim Range t denedim boş halinde bile felaket yatıyor araç. Sebebini anlayamadım fizikler kafayı yedi bende.

1 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=310640

Ah SCS Software ah :sweat_smile:

3 Beğeni

Önümüzdeki 10 yıllık süreç için yazmışlar galiba :upside_down_face:

2 Beğeni

Gündüz bahsettiğim fizik sorununu çözemedim yelken gibi sallanıyor kamyon, oyunu silip baştan kuruyorum olursa güncellerim. Yaşayan arkadaşlara da rehber olur fazla uğraşmazlar inşallah hallolur.

Edit: Olmadı, gene 4x2 şasiye 61 ton takılmış gibi sallanıyor. Lfs’ye döneceğim uygun vakitte. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kamera ayarlarında İç mekan kamerası ufuk kilitleme çarpanını kıs.

1 Beğeni

Allah razı olsun oldu. O ne biçim bir özelliktir öyle ya bütün gün moralimi bozdu. Bir Ets keyfimiz var ondan da oluyorduk. :sweat_smile:

1 Beğeni

https://steamdb.info/app/227300/history/ Data base yeni dlc eklenmiş

8 Beğeni

WB ne olabilir ki? :thinking:

2 Beğeni

Western Balkans’mı acaba :thinking:

1 Beğeni

Belki West Balkans :upside_down_face:

2 Beğeni

WB , TP ve al
3 bilinmeyen dlc var

6 Beğeni

West Balkans

Tunning Pack (Renault)

al?

2 Beğeni

Tabii ki Warner Bros :smile:

4 Beğeni

MAN TGX 2020 ne oldu acaba. Tahminimce haziran ayına kaldı gibi?

1 Beğeni

Bu al dlc bayadır duruyo ne olduğunda belli değil :man_shrugging:

1 Beğeni

Bence onu unuttular :smile:

3 Beğeni