Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Her Seferinde 13GB Güncelliyor Birde

1 Beğeni

Benim anlamadığım bende neden olmuyor bu dedikleriniz. Güncelleme geldi, her iki oyun içinde indirip uygulaması 5 dakika dahi sürmedi. Aynı Steam, aynı oyunlar. Bir arkadaşta dosya doğrularken pc çöktü yazmış. Nasıl olabilir hayret ediyorum :smiley:

1 Beğeni

Oyun zaten 13 gb. 13 gb güncelleme falan gelmiyor. Güncellemede indirilen ve yüklenen olarak değişiyor. İndirilen senin indirdiğin dosya boyutu. Yüklenen de senin indirdiklerinin diske yazılması olayı.
Olayı şöyle düşün çayı bardağa doldurduğun olay indirme. Çayı müşteriye servis etme olayı da yükleme oluyor. Gözünüzü seveyim şu olayı daha bulandırmayın. @bytheali

3 Beğeni

burasıda neresi.

3 Beğeni

Avusturya hocam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Sorun çözüldü …

Bilgisayarımı mahvetti sırf bunun yüzünden format attım virüs girdi sanıp meğerse emiyormuş gücü

Harddiski olanlar hep bu şikayet edenler. Kendimden biliyorum.

Hata benim, yorum sizin. Muhabbeti anlamak icin lütfen en asagidan yukariya dogru okuyun.

60 MB. Güncelleme geldi diyelim , bu geriye kalan bilmem ne küsür GB. Doğrulama ile alakalı :+1: Yani Ssd yada Hdd’ye her seferinde bu tutarda GB. Ekleyip , alanını doldurmuyor …

1 Beğeni

Merhaba

Şuan en güncel sürüm nedir? PC’yi bakıma verdim. Uzundur oynamıyordum bu oyunu.

Şu anda 1.43 tam sürümünde.

1 Beğeni

Kardeşim boşver en son nasıl bıraktıysan öyle bu oyun. Belki yenilik olarak senin için birkaç tırdır, 20 sene sonra da girsen en büyük yenilik olarak harita dlc görürsün zaten

4 Beğeni

Hocam en son Black Sea DLC’sini keşfediyordum. :sweat_smile:

1 Beğeni

Bir oyun bu kadar mı berbat olur ya? Etkinlik yapayım diye girdim kanser oldum çıktım. Şu etkinliği bitirdikten sonra bir sonraki etkinliğe kadar girersem karaktersizim.

2 Beğeni

Selamlar promods 1.43 uyumlu mu acaba? Teşekkürler…

Burda yazar.
https://www.promods.net/

1 Beğeni

1 ay aradan sonra bi gireyim ne var ne yok diye hem etkinliği yaparım dedim yok abi 200 km’lik yolun yarısını gidemeden alt+f4 attım, 0 şaka.

2 Beğeni

Etkinlik gelmiş yapayım diyorum 140 mb lik güncelleme bi anda 13 gb oluyor atomu mu parçaladınız naptınız oyunda

1 Beğeni

o aslında dosya doğrulama yaptığı için öyle gözüküyor. eskiden yapmıyorlardı yeni çıktı bu da. steam in yeni getirdiği bir şey diğer oyunlarda da var.