Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oyun dosyalarında bulunan Krone Fabrikası için kullanılacak modeller

1.41 ve 1.42 sürümlerinde bu modeller mevcut. 1.39 ve 1.40 sürümlerinde bulunan farklı 2 model (fabrika sahası ve trailer point binası ve arka tarafı) kaldırılmış ve bunlar eklenmiş.

Yakında diğer gerekli bilgileri paylaşacağım.

12 Beğeni

base de ler ise ücretsiz gelicektir tahminimce

1 Beğeni

tabi ücretsiz fabrika

1 Beğeni

ETS 2 güncellemeleri çok uzun sürüyor ya. 123 MB dosyayı yazmak çok mu zor.

3 Beğeni

İndirme bitince 2-3 dakika kadar indirilen dosyaları işliyor sanırım ya da workshop dosyalarıyla ilgili olabilir.

1 Beğeni

Bu kisimlar yol tarafindan gözükmüyor ilerde belki buralarida getirebilirler.

6 Beğeni

evet bende farketmiştim geçen haftalarda madrid kısımı sonradan iptal mi oldu yarım mı kaldı anlamadım içerde otobüs terminali bile var, tabelalar ışıklar çalışır durumda ve bizim normal olarak yoldan oraları görmemizin imkanı yok

2 Beğeni
12 Beğeni

Bu kadar gelmişken birazcık anadolu tarafını gezseydiniz hani belki ilerde ihtiyacınız olur bir daha zahmet olmaz.:upside_down_face:

6 Beğeni

İnsan bir Ford Trucks’ı vs. filan giderdi azıcık bir blackline filan görürdü gözleriniz :rofl:

1 Beğeni

Hiç, Türkiye’ye kadar gelip bi Anadolu’nun havasını çekmek yok, Ford kamyon tarafında neler yapmış, neler etmiş, abi bizim bi oyun var ilgilenir misiniz demek yok…

2 Beğeni

1.42 cektım ama konvoyda modlu gozukmuyor

Filtreleme seçeneklerinden modlu sunucuları seçmen gerekiyor.

Krone Fabrikası - Google My Maps,

Krone fabrikası için harita yaptım. Yapılacak olası yol, oyun dosyalarında bulunan yapıların özellikleri, konumları, fotoları, ufak bilgiler

5 Beğeni

ETS 2 Steam veritabanına böyle bir item eklemişler. ATS’de yok. Oyunda da yok.

7 Beğeni

These T248 mini pedals are a perfect match for our hanging T248 mini wheel which is also available after logging in to WorldofTrucks.com with your browser. A great way to celebrate the launch of the latest Thrustmaster T248 steering wheel during our Steering Wheel Roll-Out event!

Bu T248 mini pedallar, tarayıcınızla WorldofTrucks.com’da oturum açtıktan sonra da kullanılabilen asılı T248 mini tekerleğimizle mükemmel bir uyum sağlar. En yeni Thrustmaster T248 direksiyon simidinin lansmanını Steering Wheel Out-Out etkinliğimizde kutlamak için harika bir yol!

Yeni bir Thrustmaster etkinliği yakında olacak o zaman.

2 Beğeni

Vay be

6 Beğeni

Ortamdan ziyade videonun kapağında 2012deki Scania daha güzel gözüktü benim gözüme.

2 Beğeni

3 Beğeni

Yeni etkinlik.

3 Beğeni