Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

140 Mb güncelleme geldi.Daf xg Direksiyon düzeldi deniliyor.

The fix was 30 minutes ago… Previously, the steering wheel turned up and down, now it turns left and right, but stands vertically.

ben betaya katılmadığım halde bana her gün güncelleme gelmesinin nedeni nedir acaba

1.42’den itibaren g29 direksiyon setinde sorun yaşayan var mı? düşük - yüksek hızda düşük açıyla dönerken tutukluk yaparak alıyor, merkezleyemeyip deli gibi yalpa yapıyor.

ayarları baya kurcaladım bir çıkış bulamadım açıkçası

bizde de o olay var ama bazı modlarda çeşitli araçlarda daha fazla oluyor
t300 ile denediğim bir video çekicem ama şu yeni sürümlerde acaba düzeltmeler geliyor mu diye bekliyorum güzel bir şey geldi ama oyuncu destek olmadıkça zor
feedback ciddi bir mesele

1 Beğeni

Boyut 1 MB bile değilse Steam’den ya da SCS’den kaynaklı bir sorun bu sanırım. Çok önceden Intralism oyununda da bu sorun oluyordu sonradan düzelmişti kendi kendine. Birkaç hafta önce Steam’e indirme arayüzü güncellemesi geldiğinden beri hemen her gün Steam’i açtığım an ATS de ETS 2’de de birkaç KB’lik güncelleme inmiş görünüyor halbuki abone olduğum mod çok az (ETS 2’de 4, ATS’de ise 2 adet.) ve onlara güncelleme gelmiyor bu kadar sık. Ayrıca ETS 2 için 1.42 betasına geçtim ATS’de 1.41’de kaldım. ETS 2 için bu garip güncellemeler gelmiyor, ATS için devam ediyor.

@Demir_Pence Berk’in de dediği gibi yılın son güncellemesinden sonra ufak ufak güncellemeler alacağımızı söylemişlerdi, bunlar onlar sanırım.
@feelgood_inc ilk girdiğim zaman direksiyonun ayarı sıfırlanmıştı, sonradan eski ayarlara döndüm ayrıca yeni özellikleri ekledim.

4 Beğeni

Yarın yazar yayınlarız videoyu da ona göre çekeriz. Böyle daha iyi oldu. Bu konularda biraz akıllandılar. :smiley:

2 Beğeni

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu hiç ? (1.41)

2 Beğeni

bir sorun yok gibi ama

2 menü üstüste binmiş

Acayip olan tarafı daha profile girmemiştim.Direk oyunu kapattım açılınca devamında böyle oldu.

image

beyler modlu mp oynarken her oyuncuya bir lightbox olmasını istiyorum (kişiye özel yazılı yani) ama lightboxlar bir adet malesef bu lightbox yazısını çoğaltmak mümkün mü? 50kedanın yada powerkasinin kodla, texture ile falan

1 Beğeni

Evet bugün ets2nin çıkışının 9.yıldönümü.:slightly_smiling_face:Sayın scs akşama birşeylerler yollayabilir misiniz acep?
Seneye 10 yıl olacak zaten o zamanda ecs gelecek.(!)

3 Beğeni
6 Beğeni

1.43 büyük güncellemeler kulübünün bayrağının sıradaki taşıyıcısı olacaktır…

10 Beğeni

vay be koskoca 9 yıl geçmiş. 2012 de çocuğu olan biri şimdi çocuğuyla birlikte bu oyunu oynuyordur kesin. benim bile ergenlik dönemime denk gelen bi oyundu bu şimdi 23 olduk hala arada bi giriyoz işte.

2 Beğeni

Valla 9. yıl dönümü diye bişey demiyorum ama 10. yıl dönümünde yani seneye 10. yıla özel elle tutulur bişeyler vermeleri lazım. Yani “are you kidding me, omg, are you seriously, amazing” tarzında mesela rigid tandem yada lowdeck, araç ta olur ama araç sıktı sanki yada ne bilim daha güzel şeyler

10 yıl olmuş bişey getirmelisin yani

10 Beğeni

Daha önce de dediğim gibi benim beklediğim ana haritanın komple elden geçirilmiş olması. İngiltere olmasa da olur.

1 Beğeni

Hala kendi başıma oynuyorum valla

1 Beğeni