Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

açık betada olmamama rağmen sürekli güncellemeler aldım durdum yetmedi 1,42 geldi güncelleme yaptı. şimdi de 12,4 gb güncelleme yapıyor. ne yapmaya çalışıyor bu scs

edit : ats yede 6,8 gb güncelleme sırada bekliyor

2 Beğeni
3 Beğeni

bu event daha başlamadı mı yoksa belli bir yerlerde mi çıkıyor

1 Beğeni

@Demir_Pence Bize öyle güncellemelerin geldiği yok, senlik bir sorun var. Bilgisayarından oyunu kaldır daha sonra Steam’de indirme önbelleğini temizle. Betalarda hiçbiri seçiliyken oyunu yeniden indir kur.

Ayrıca etkinlik başladı, bitirenler bile var :smiley:

1 Beğeni

belli bir yerlerde çıkıyor her yerden çıkmıyor. Bende İstanbul , Edirne , Burgazdan çıkmadı Rostockda çıktı.

1 Beğeni

Oyuna yeni model tırlar neden gelmiyor bir fikri olan var mı? Yeni model Iveco S-Way, Man TGX, Mercedes-Benz Actros, Volvo FH, FH16, FM

Bunun temel sebebi Lisans anlaşmaları olmadığı için veya lisans almada yaşanan zorluklar nedeniyle veya lisans alınsa bile bir tırın yapımı en erken 3 4 ay sürdüğü için

Bahsettiğim modellerin hepsi aslında oyuna yeni eklenen Daf modelinden önce çıkmış modeller. Sonuçta tır oyunu ve çok fazla tır modeli yok her çıkan yeni modelin oyuna eklenmesi lazım

Bence de haklısın. Ben de isterim bütün araçlar çıktığı gibi deneyimleyebilelim. Fakat dediğim gibi en önemli ve en zor sebebi Lisans maalesef.

Şunu düşündüm, oyunda neden şöförü istediğimiz saat uyutamıyoruz. Mesela örnek veriyorum benim şöförüm yoruldu, ben oyun içinde 3 saat uyumasını istiyorum ama mecburen 9 saat uyutmak zorundayım. Keşke Witcher gibi bir saat sistemi getirseler, istediğimiz saati seçip o kadar uyutabilsek.

4 Beğeni

Bu sistem eskiden 18 Wos Haulin zamanlarında vardı. Ancak SCS bunu ETS 2 de kaldırmış. Eklemeleri de kolaydır diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Yani mesela öyle bi durum oluyor ki, şöförün 5 saatlik sürüşü kalıyor, bir yerden yük alayım desen teslim zamanı uyuşmuyor ve saçma sapan bir saatte uyumak zorunda kalıyorsun. Bu sistem gelse ben 2-3 saat şöförü uyutup yükü alıp çıkarım rahatça.

Sırf şu sistem yüzünden bende uyku simülasyonu özelliğini kapattım

2 Beğeni

Ölçek ve zamanın ölçeğe göre işlemesi de sorun çıkartıyor. Şöyle ki oyundaki 24 saat gerçekteki 1 saat 15 dakika civarına denk geliyor. Yasal sürüş süresi olan 4,5 saat ise daha komik yalnızca 14 dakika falan. Yani her oynamanızda ilk 14 dakika sonunda mola vermeniz gerekiyor gerçeğe uymak isterseniz. Bu mola süresi de oyun içi 45 dakika, gerçek süreyle ise yaklaşık 2,5 dakika olmalı. :smile:

3 Beğeni

uyku similasyonu kapalı, g_set_time ile istediğiniz kadar zaman atlayarak daha gerçekçi olabiliyor

100 mb güncelleme indir sonra 10 saat bilmem kaç gb dosyanın doğrulanmasını bekle resmen kanser

3 Beğeni

1.42’de son gelen güncellemeden sonra iberia batı taraflarında sürekli crash yiyorum. Bölye bir durum yaşayan var mıdır?

1 Beğeni

Selam Aleykum, acaba bu ETS veya ATS için proğramsız seviye atlama(hile) yapılabiliyor mu?

hızlı kayıt alıp kayıt dosyasından yapabilirsin

1 Beğeni
2 Beğeni