Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Beyler burasini pavel amcam takip ediyo olmaz

Kim o pavel amca yaw. .

Hasan abi bildiklerini anlatırsın inşallah :wink::wink::wink::wink:

1 Beğeni

Hayatta anlatmaz , mıh mıh :joy:

Bi şansımızı deneyelim belki küçük birşey cıtlatır
:wink::wink:

evdeyim artık ohh vallah

1 Beğeni

Kimisi evine varıyor kimisi evinden uzaklaşıyor. Zalım hayat :smile:

Baska hesaplar vardir SCS beyin isine karismayin ilk ve tek degil hep boyleydi

1 Beğeni

Ama bu çok fazla yol, yani bırakırsın o şekilde EasterEgg olur falan o şekilde de değil. Yapılmış ama sonradan iptal edilmiş. Belki de mapper “Pavel benim paramı ödemiyo awk bende yol yapmam.” deyip bırakmıştır :smiley:

1 Beğeni

Onca ton para veriyoruz ya lo :joy:

Belki de sadece test için oluşturulmuş daha sonra da silinmeyi unutulmuş bi yerdir :thinking::face_with_raised_eyebrow: Kafada deli sorular…

Oda güzel bir bakış açısı :smile:

Hayır, arkaplanda şehir olarak işaretli. Renault fabrikası iptal olmuştu Reno’nun sıkıntı çıkarmasıyla onunla ilgili desek, Reno fabrikası Lyon’da.

Niye sıkıntı çıkarır ki reno

Sıkıntı çıkaran Reno değil Volvo renoyu alınca aracın lisansını kimden alacağız diye buga girdiler öyle olunca kaldı… Ve sanırım en son söz volvoya düştü volvoda vermedi zaten vermiş olsa VNL filan çoktan gelir gibime geliyo… Ama eğer Volvo için modifiye paketi filan gelirse ozaman ben Range T ninde gelme ihtimali olduğunu düşünüyorum zira bu Modifiye paketi için gene lisans alınıyor diye biliyorum

1 Beğeni

Her şeye bir lisans . Nasıl bir mantık anlamadım gitti ?

Hayatımız lisans oldu
-SCS-

Oyunun ilk sürümlerini hatırla. Daf a Dav diyorduk. :expressionless: Lisans yoksa olmasın bence

Oyunun ilk zamanlarında pc nedir bilmezdim :roll_eyes: ama daha sonrasında başlayınca araştırmıştım duyuyordum şikayetleri vs. Zaten sitemim scs nın lisans diye tutturması değil, lisans vermeyen zalım firmalara :joy:

İşte o oyunun kitlesine ters düşüyor şimdi böyle diyor herkes gelsin yeterki Reno değilde DENO olsun bilmemne sonra millet başlayacak Bune len mq DENO yazıyo DENO ne RENO lisansı alın lisans nerde bilmemne ayrıca adamlar fabrikayı ekleyecekler oyuna şayet lisans alınmazsa DENO diye mi ekleyecekler fabrikayı? O ozamanlar için bir çözümdü ama artık lisanssız bi adım atamaz scs çünkü topluluk büyüdü beklentiler büyüdü

1 Beğeni