Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bayramda iste lanet olsun

Konuyu hazırlıyorum. Gitmeden önce yayınlarım da video işi sakat :frowning:

Günaydın… SCS yine Goodyear üzerinden yürümeye devam ediyor :slight_smile: SCS Software on Instagram: "Our booth at the @fia_etrc_official racing event at Most is ready for your visit, our fellow truckers 😉 Come and try our motion 💺 👍 . . . . . . #SCSsoftware #EuroTruckSimulator2 #AmericanTruckSimulator #ATS #ETS2 #WorldOfTrucks #WoTr #fellowTruckers #SCSFellowTruckersFamily #SCSOnTheRoad #FIAETRC #ETTC"

2 Beğeni

Temaslari zaten vardi. 2018 icinde bi dlc patlatilir. Bu sefer USA ayrimi da olmali iki oyuna sart.

1 Beğeni

Haber bülteni gibi olmuş konu kaçırmadan okumaya çalışıyorum :smile:

1 Beğeni

Scs’nin tır kaplaması ne ara değişti? Başka tır mı bu?

1 Beğeni

İçimiz dışımız etkinlik, good year oldu. Bıktırdı artık. :face_vomiting::face_vomiting:

Ecs soran eden yok garip donunce tekrar bakicam

Hissediyorum 1 kaç güne bir şeyler olacak

Kesin GoodYear Lastik DLC’si geliyor orayı biliyoruz

1 Beğeni

Bu ne ya scs kendi standını bırakıp goodyear a çıkarma yapmış :joy:

Bana göre;
Birisi o kişiye gelecekte neler yapabileceklerini bize soyleyip söyleyemiyecegini sormuş?
Oda şöyle diyerek cevaplamış;
İtalya üzerinde çalışıyorlarmış ve sıfırdan üretilen yeni ve hafif ağırlıklı römorklar üzerinde çalıştıklarını söylemiş.
Şahsen bunu anladım ne kadar doğru bilemem .:smile:

1 Beğeni

Durur durur :joy: ağır kargo paketine guncellemeden bahsediyor olabilir mi ? Çünkü yenileri gelecek denmemismiydi .?

Bu yazıdan biliyorum zaten , sayende yani :smile:
Nese unutan varsa hatırlatmış oldun .:crazy_face:

Aynen dabıllar sözde early summerdı ama late summer a kaldı buda aralık sonu gibi çıkar bence Bilemedin Yılbaşı…

1 Beğeni

2018 'ün ilk çeyreğini geçebilir bence :face_with_raised_eyebrow:

İddealisin (!) :joy: @HasanOfke ile iddeaya girsene, istekliydi bu konuda iddeay a girmekte :nerd_face::joy:

1 Beğeni

Italya cikisi kesin ve zaten mexico testleri basladi SCS hizlandi beyler ama millet yavas anlayamiyor

1 Beğeni

Anlamazlar anlarlar mi hiç :joy::joy::joy:

Oldu olası new mexico yu versin :joy: