Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Steam Cloud profillerinde sıkıntı yaşayanlar için çözüm üretilmiş.

5 Beğeni

TÜRKÇESİ :arrow_lower_right:

Eksik veya bozuk profiller

Şu anda yerel Steam Cloud API’sinde, ETS2 ve ATS tarafından oyun kayıtlarını veya profil bilgilerini depolamak için kullanılan dosyaların rastgele bozulmasına neden olabilecek bir hata var gibi görünüyor. Bu, kendini eksik bir kayıt veya hatta tüm profil olarak gösterir ve oyun günlüğü aşağıdakine benzer hata mesajları içerecektir.

<ERROR> load_unit_tree() - Bozuk birim dosyası 
 (/steamprofiles/<profilename>/profile.sii)

Hata zamanlamaya bağlı gibi görünüyor, bu nedenle bilgisayarın HW’sine bağlı olarak, bazı oyuncular bununla hiç karşılaşmayabilirken, diğer oyuncular çok sık karşılaşabilir.

Bu sorunu Valve’e bildirdik, ancak düzeltilmesi veya bir geçici çözüm uygulamamız biraz zaman alabilir. O zamana kadar, oyun içi Profil Düzenleme ekranını kullanarak profillerinizi geçici olarak yerel moda geçirerek bu hatayla karşılaşma riskini önleyebilirsiniz. Steam istemcisinde Steam Cloud’u devre dışı bırakmanın yeterli olmadığını, etkilenen API’nin hala kullanıldığını unutmayın.

Bu hatadan zaten etkilenmişseniz, bozuk dosyaları düzeltmek için kullanılabilecek bir araç oluşturduk. adresinden indirebilirsiniz

http://download.eurotrucksimulator2.com/steam_cloud_profile_fixer.zip

1.  İçeriği, bozuk dosyaların bulunduğu dizinleri içeren dizine açın:

• Dosyaların yerel kopyası için, örneğin, profil yedekleme dosyalarını düzeltmek istiyorsanız veya profile.sii dosyasının yedek kopyasını kullanarak profili zaten canlandırdıysanız ve bazı kaydetmeyi düzeltmek istiyorsanız, sıkıştırılmış dosyayı açın:

<Belgeler>\Euro Truck Simulator 2\

• Dosyaların Steam bulut kopyası için sıkıştırılmış dosyayı açın

<steam_install_dir>\userdata\<userid>\227300\
ETS2 için

veya

<steam_install_dir>\userdata\<userid>\270880\
ATS için

2.  Araç yalnızca bozuk .sii dosyalarını değiştirecek olsa da, bir şeyler ters giderse bu dizinlerin yedek bir kopyasını oluşturmak yine de iyi bir fikirdir.

3.  steam_cloud_profile_fixer.exe’yi çalıştırın. Bu dizindeki ve alt dizinlerindeki tüm bozuk sii dosyalarını düzeltmeye çalışacaktır. Hangi dosyaların düzeltildiğini görmek için inceleyebileceğiniz bir steam_cloud_profile_fixer.log oluşturacaktır.

4. İşiniz bittiğinde hem steam_cloud_profile_fixer.exe hem de steam_cloud_profile_fixer.log dosyasını silin.
5. Sabit profil Steam bulutu kullanıyorsa, gelecekte hatayla karşılaşmamak için geçici olarak bulut dışı moda geçmeniz önerilir.

6 Beğeni

ben vakit olmadığı için çeviremedim :smiley: ayrı yazı olarak yayınlayabilirim ya da sen burada ayrı başlıkta açabilirsin @ugurekc en azından aramalarda vs. çıkar

Bende uğraşmadım.Google Translate sağolsun.
:sunglasses:

2 Beğeni

haydaaaa :smiley: harbi mi

2 Beğeni

Denedim hiçbiri çalışmıyor , steamde de böyle yorum yapanlara cevap vermişler onların da dediklerini yaptım olmadı hocam :frowning:

Yeni DAF neden DLC şeklinde geldi ?

Bu sorunu halledebilen var mı? Ben denedim olmadı.

@OSG22
Steam Cloud’ta saklamayı aktif etmedim.
Benim başıma gelmedği için bilmiyorum.
:man_shrugging:

Bir arkadaşım bu sorunu yaşıyordu, sayende düzelttik, teşekkürler.

1 Beğeni

Avrupa Parlamentosu ve Konseyi’nin motorlu taşıtlar ve römorklarının kütleleri ve boyutları için yapmış olduğu yasa değişikliğinden sonra daha geniş ve uzun ağır vasıta üretiminin önünü açtı ve buna göre yapılan ilk araç DAF oldu hem bunun yüzünden, hem 2021 model yeni bir çekici olması, hem araca özel bir steam sayfası yaparak hem araç hakkında bilgi vermek hemde reklam amaçlı olmasından ötürü DAF yetkilileri böyle istemiş olabilir
Zaten bundan sonraki gelecek tırlar da DLC olarak gelir

5 Beğeni

Beyler beden beta kısmında 1.41 cıkmıyor neden ?

kodla giriliyor çünkü deneysel beta olduğu için

Tamam çözüldü sağol.

Nereden nereye…

10 Beğeni

Teşekkür ederim açıklama için.

1 Beğeni

@BabyYoda A.P. reis seninle video çekmiş

10 Beğeni

Ünlü olduk :smiley:

8 Beğeni

ben atıcaktım şimdi :smiley:

3 Beğeni

Oyundaki değişimden daha çok Hasan’ın içeriklerindeki gelişim daha çok dikkatimi geçti.

2 Beğeni