Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

BeamNG kullanalı uzun zaman oluyor. Azıcık, tadında bir efekt gelmesi yeterli olacaktır. Bir slider yardımıyla ayarlar menüsünde 0-100 arası ayarlanabilecek şekilde. 0 yapınca sisteme yük bindirmesin diye direkt kapanacak şekilde mesela.

Fernbus’da vardı sanki o efekt o şekil diyorum.

1 Beğeni

Scania NG seslerinden bezdiyseniz V8 motor için yeni gerçekçi ses modu yayınlandı. Gerçekten muazzam ve gerçekle birebir.

2 Beğeni

Bi kaç gün oldu kullanıyorum. Yani V8 mi L6 mı kullansam bilemedim. Adam muazzam şeyler yapıyor. DAF için de yeni bir ses yayınlasa da daha düzgün oynayabilsek.

1 Beğeni

DAF için hali hazırda MX modu var çok iyi o da. Özellikle retarder sesleri muazzam. Bu adamlar ses işinden anlıyorlar. Motor aynıysa yeni DAF için de kullanılabilir.

1 Beğeni

Motorlar önceki serideki ile hemen hemen aynı. Sadece yeni silindir kafaları ve pistonlar değişmiş ki fazladan 100 NM Tork gücü sağlıyor…

2 Beğeni

Sesler yeni DAF için uyarlanmış bu arada. :smiley:

1 Beğeni

Eski DAF’larda yine orijinal sesler mi mevcut, yoksa onları da mı güncellediler acaba?

Modu vardır elbet.

arkadaşlar benim sıfır kamerası çalışıyor da f9 a basınca sohbet kullanılamıyor diyor single da nasıl düzeltebilirim.

Ctrl + F9 yapmayı dener misin 1.41’den sonra bu şekilde sanırım

3 Beğeni

Eğer laptopsa ctrl+fn+f9 yap

masaüstü oynuyorum ama denerim yine

Ctrl + F9 kullanman gerekiyor. Her iki modda da bu şekilde çalışıyor artık. Normal F9’da sohbet sekmesi açılıyor.

3 Beğeni

Wot yükü alıyorsan zaten çalışmaz normal yükte çalışması lazım ctrl f9

1 Beğeni

1.41 f9 ile işinlanma ctrl + f9 olmuş teşekurler

Normal yük aldım. Ama ctrl f9 u denerim

İyi akşamlar arkadaşlar benim gibi profili yeni daf güncellemesi ile sıfırlanan var mı.steam cloud aktifti ama neden böyle oldu anlamadım ve sorunu çözemedim belgelerim de profili göremiyorum bunu bir çözümü var mıdır?daf güncellemesi alırken convoy betasındaydım ondan kaynaklı bir durum mudur

Bazen Hasanın videolarında duyuyorum da bir sarı renk hastası olarak, bu Hasan sarısı meselesi nedir? Bir de o renk nasıl yapılıyor lütfen cevaplarsanız sevinirim ? Bence sarı Man. Renault, Mercedes ve Daf’a yakışıyor bence :blush:

Steam_profiles klasöründe save bulunmasına rağmen oyunu açtığım anda yeni save açmaya zorluyor. Nasıl çözebilirim?
(Dün gelen güncellemeden sonra oynamıştım.)

Telefondan ETS 2 oynamak :smile: SteamLink sağolsun

8 Beğeni