Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oyunun adı Renault Truck Simulator falan değil. SCS birden fazla marka ile işbirliği yapıyor :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Yeni DAF tanıtılacak ve oyuna gelicek ya renomuzu unutmasınlar diye yaptılar sanırım :d

2 Beğeni

Hakikaten :smile:

1 Beğeni

Hiç kusura bakmasınlar, far değiştirip yeni model diye sunup heyecan yarattılar. Yeni model dediğin DAF gibi olur.

9 Beğeni

Bende sinirliyim renoya yalnız hocam yanlışınız var yeni model diye sunmadılar :slightly_smiling_face: makyajlandı araç model değişmedi

1 Beğeni

aha Renault paylaşımı yenide Daf geldi :smiley:
https://www.instagram.com/p/CP3M1daBAvn/

4 Beğeni

Umarım yarın oyuna eklenir…

3 Beğeni

Abiiiiiiiiii çok iyi. Araç hazır o zaman yarın geliyor şaka maka. :smiley: Off resmi multiplayer var birde tadından yenmez.

4 Beğeni

Diyelim ki SCS bir şekilde yeni DAF için mirrorcam’i yapmayı başardı acaba daha sonra oyuna MB Actros mp 5 gelir mi? Acaba bunu yapabilme imkanı olur mu?

beyler vallah çıldırıcam şu mirror cam muhabbetini bitireblir miyiz artık? dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz
mirror cam ile olmadan neden çıksın? gayet basit bir olay

20 Beğeni

Abi gerçekten şu an ne alaka bide ets ana konusunda ya :smile:

2 Beğeni

Üstüne çok şey yazılıp çizilen konularda yine benzer şeyler sayıklanıp duruyor. Mirror cam olup olmayacağı hiç umurumda değil. MP5 modunda mirror cam ile oynadım ve ben yadırgadım açıkçası.
Yani mirror cam ile ortada hiçbir ipucu yokken sürekli bütün konuları suladırmanın bir anlamı yok. Ortada yeni, bilinmeyen bir şey varsa paylaşın ama sürekli aynı bilinmezlikler üzerinden aynı şeyler sayıklanmamalı.

7 Beğeni

Hay Mirror Cam kadar kafanıza kocaman dikdörtgen DAF aynası düşsün demek istemiyorum ama cidden çok sıktı şu muhabbet… :rage:

7 Beğeni

Beyler Mirrorcam isteyenlere Önerim Save Dosyasından Aynaları default (Aynalar Silinir.) Yapın Ve Oyundan F2 Tuşuna Basarak Aynaları Açın. :slight_smile:

9 Beğeni

Bir insan beyninin %100 de 100ünü kullanırsa ne olur adlı çalışma asfvghgghjafdshgdj

6 Beğeni

içimden geçenleri yazıya dökmüşsünüz çok teşekkür ederim hocam :slight_smile:

1 Beğeni

ETS 2’ye hareket bulanıklığı efektini tahminen ne zaman getirirler? Tabela okunmasını zorlaştırması dışında (ki buna özel bir çözüm de bulunur) bir zorluk çıkaracağını da zannetmiyorum. 2009’da çıkan World of Subways 2’de görmüştüm bu efekti. Gayet başarılıydı. SCS’nin de basit birkaç düzeltmeyle grafik ayarı olarak ekleyebileceği bir özellik. Bu konuda fikriniz nedir?

Bence getirmesinler, getirirlerse de BeamNG.Drive’daki gibi opsiyon olsun. Niye gözü miyoplu efekti kullanayım ki yau?

3 Beğeni

Opsiyon olarak gelirse güzel olur. Miyop efekti değil, zamana ve pozlamaya göre değişken mesela öğlen vakti çok az, gün batımı ve doğumunda hafif ya da orta (ışığa göre (ki bu ışığa göre aydınlık ayarlaması 1.40’da geldi belirgin bir biçimde görülüyor)) ve karanlıkta da artık far ya da sokak lambalarının ışık HZ değerine göre (avrupada 50 yani oyunu 50 fps gibi akıcı oynamış olacak açan kişi. Ya da 144fps sabit ama birbirine bindirilmiş kareler görecekler. Sonsuz şekli var motion blur efektinin, şimdi oraya girersek çıkamayız)

1 Beğeni

Valla bilmiyorum, ben bu efekti BeamNG’de kullandığım zaman ekran karşısında uzak gözlüğü takmam gerekiyormuş gibi hissediyorum sadece :roll_eyes: