Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oynamak zorunda olmasa da benim gibi farkedip yazanlar olmuştur forumlarında vs.Hiç mi kontrol ekipleri falan yok onu anlatmaya çalışıyorum.
Ekmek parası derken zorla çalışıyorlarmış gibi anlaşılıyor.Direktör falan illaki vardır bu şirkette.Beta testerlar da farkeder yani ama düzeltilebilecek bir konu.
Kac yıldır kamyon simulasyonu yapıyorsun bazı şeylerin çoktan aşılmış olması gerekli.Ne diyeyim yani bana biraz abes geliyor.

ok :slightly_smiling_face:

O kadar ciddiye alıp yazıpta cevaba ok yazmak ayrı bir acayiplik kardeş. SCS’ den bir kar var ise söyleyin ona göre yazalım. Bu kadar savunmanın anlamı yok.

1 Beğeni

Laptopta overclock deneyince aynısını yaşamıştım :slight_smile: sorun her şey olabilir

1 Beğeni

hocam uzatmıyorum boş boş yorumlarınızı diye ok yazdım hala devam ediyorsunuz ana konu burası eğer bir derdiniz varsa sohbetten yazın yada özelden, konuyu meşgul edip durmayın artık

5 Beğeni

yunus hocam sakin aman :slight_smile:

1 Beğeni

Uzatılacak birşey yoktu.Yazmana karşılık verdim sadece.Sorun yada dert yaratmıyorum.Derdim olmaz zaten.
Burada yazmak istiyorum.Üslup biçimin yanlış.

kalbim buz tuttu beklemekten

1 Beğeni

Hocam Allah aşkına tamam dedik tamam :smile:

2 Beğeni

Müziği duyunca gelen huzursuzluk :slight_smile:

4 Beğeni

ahajsjqjsqjabajahahahqısodksmsmşaş

1 Beğeni

Müşteri teslimatınızı hemen istiyor! :sweat_smile:

2 Beğeni

Sırf bu müzik yüzünden Ses ayarlarından müzik sesini kapattım :smiley: aşırı rahatsız oluyorum bu müziği duyunca

2 Beğeni

aynen ya ona katlanabilen varmı cidden :smiley:

oha böyle bir şey mi vardı ilk kez gördüm

Bu müziği ilk duyduğum zaman save kasarken yükü yetiştireceğim diye Tırı devirmiştim. O gün bu gündür, bu müziğe gıcığım :smiley:

3 Beğeni

Yok hocam her şeyi test ettim ama dediğim gibi 5 gb fix güncellemesi attı inşallah düzelmiştir

1 Beğeni

Yeni Daf’tan sonra oyuna şu güzel sesli ninni gibi motoru getirsinler şuan lık başka tır istemem.

3 Beğeni

O kadar yeni çıkacak araç var ki bunun üzerine düşerler mi ? İşte o biraz şüpheli…

1 Beğeni

Daf’ın arefesinde kavga çıkacak Renault Trucks Official on Instagram: "[RENAULT TRUCKS EVOLUTION CONTEST: SUNSET EDITION] June looks the perfect time for a friendly competition, isn't it @scs.software? Win exclusive Evolution merch items each week by taking pictures of your Renault Trucks Evolution in Euro Truck Simulator 2 🔥 This week, shoot your truck in front of a sunset/sunrise and share it with #RenaultTrucksEvolution tagging Renault Trucks 🌇 Be original and creative! Amaze us!"

3 Beğeni