Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Directx 11 bir süre kalkmaz arkadaşlar.1.36da directx 9 kadırıldı çünkü artık steam xp desteğini kesti.Çok fazla olmasada windows 7 kullanan insanlar hala var bir anda desteğini kesemezler.
Yakında inşallah resmi duyurusunu görürüz directx 12nin.

1 Beğeni

Tırın kafası 75 km hız civarına çıktıktan sonra sürekli titriyor, içerideki süsler vs de titriyor çok rahatsız oldum. Hiçbir mod aktif değil hatta yeni temiz save de de aynı sıkıntı oluyor. Çözüm yolu bilen var mıdır ?

1 Beğeni

balans ayarları bozulmuştur abi. xD

Titremeyi bende hissediyordum hata galiba :thinking:

motor inecek 8000

şaka bi yana ben farketmedim eğer bu bi genel hata ise düzeltilir

Çekici dengesinin ayarını en sola aldığımda geçti sadece yeni buldum, birazcık sağa alsam dahi oluyor bu illet.

1 Beğeni

Hocam İzmir Alsancak’ta tanıdığım çok iyi rotçu bir arkadaş var. Yarına gelirsen yaparız bir şeyler. skhsjlfdsf

1 Beğeni

Ben yağmurlu bir havada dururken fark etmiştim artık rüzgardan mıdır bilemem sallanıyordu tır, bu bir hata mıdır karar veremedim.

Mp5 Actros gelecek mi? resmi bir bilgi var mı bu konuda? :unamused:

2 Beğeni

Ford F-Max modu deneme aşamasındayken, yayınlanmamışken henüz, Ford Trucks Turuncusuna “Hasan Sarısı” adını vermişlerdi, o gün bugündür o sarı tonlarına Hasan sarısı diyoruz :smiley:

3 Beğeni

hayır tabikide

Benim Mercedes MP5 hakkında herhangi bir haberim yok. SCS açıklama yapmış olsa illa burda da konuşu açılırdı.

Dün denedim valla olmadı bu iş ve bu arada steam cloud desteğim kapalıdır. Hey millet siz bunu nasıl hallettiniz? Lütfen bu konuyu çok açıkça anlatsın orada ne yazıyorsa yaptım steamdeki yazıda adamlara yazdım ama dönen olmadı. :smile:

Bende çok korkuyorum ya bütün betalara ana profilimle giriyorum hem ets hem ats birşey olsa yandım vallahi :confused:

Efsane Bilal profili sağolsun hiç böyle korkularım olmadı :joy:

Open betalarda sıkıntı olmuyor asıl sürüme geri dönmedikçe. Ama experimental betalar sıkıntı tabi.

1 Beğeni

Arkadaşlar nasıl güzel gitmiş miyim :smiley:

8 Beğeni

Ats de şu an sorun olmadi ama umarım ets de de olmaz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İki farklı kilometre sayacı var, bunlar ne anlama geliyor bilen var mı?

2 Beğeni

Biri toplam alınan yol diğeri yakıt aldıktan sonra veya çıktığın seyahate göre isteğe bağlı sıfırlanan sayaç.

4 Beğeni