Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

AI Rusya DLC’si olduğu kesin. Ama Fatamorgana ne? Hayal güçüne yönelik birşey olmalı. Fata Morgana bir çeşit seraptır.

1 Beğeni

Bugün müüüüü

image

Bir şey soracağım 7 ay önce ai ile alakalı ne yüklendi ki ?

Bilmiyorum ama VeriTabanı hareketli gelebilir yani bugün :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

7 ay önce olmasa da Yılbaşına yakın bjr tarihte Rusya tanıtıldı ve Steam’da da sergilendi. O zamandan beri var bu AI. Bu yüzden AI bana Rusya gibi geliyor.

1 Beğeni

Bu bir çeşit mecaz ben çok bilmiyorum serap etkisi yaratan bir yerin adı olabilir. Serap etkisi bence sıcak iklimlerde olur. Hani var ya o çöllerde su serabı gören kişiler. Filmlerde, reklamlarda olurdu.

Şimdi ohaa diyeceğiniz saçma gelecek bir tahmin daha:

Acaba Afrika kıtası mi? (Bence de ohaa yani)

Dur lan bu bana da çok saçma geldi sjsjsjsjsjs

Bilmiyorum agalar ama scs gene ağzımızın suyunu akıtacak orası kesin

1 Beğeni

Hayır. Bence asfaltta sıcak görünümde asfalttaki sıcaklığı buhulaştırıp yansıtmak amacı ile olabilir. Yeni güncelleme ile grafik daha iyi olduğu için yapılması daha muhtemel.

2 Beğeni

Tamamen bilgisizce yorumluyorum. Geçen GMM’de dolanırken yapay zeka şerit değiştirmesinin daha yavaş ve düzgün olduğunu gördüm ya da bana öyle geldi. Bununla ilgili pek göze çarpmayan bir güncelleme de olabilir belki.

İskoçya ve İrlanda olabilirmi acaba :slight_smile: ne alaka diyeceksiniz ama onuda ekleyeceğim.

2 Beğeni

bu saatten sonra ats gibi yeni araçları dlc ile yayınlamazlar herhalde :smiley:

1 Beğeni

Fatamorgana > Bu etki, Barselona, ​​Norveç, Yeni Zelanda kıyılarıyla ve özellikle de Calabria ile Sicilya arasındaki güney İtalya bölgesi Messina Boğazı ile bağlantılı garip bir optik yanılsamadır.

-Barselona
-Calabria ile Sicilya (Güney İtalya bölgesi)
-Messina Boğazı

Bunlar oyunda olan yerler.

Yeni Zelanda olayın dışında tutarsak elde bir tek Norveç kalıyor.
İskandinavya’nın geri kalan kısmı olabilir mi?

EK BİLGİ > Bir fatamorgana, en çok kutup bölgelerinde özellikle tekdüze düşük sıcaklığa sahip büyük buz tabakalarında görülür. Ancak hemen hemen her alanda görülebilir.

11 Beğeni

Benim görüşüm biraz daha detaya giriyordu banada benim görüşüm biraz mantıksız geldi ama senin dediğin çok daha mantıklı kendi görüşümü daha detaylı yazacaktım ama yazmaya gerek yoktur artık :slight_smile: Ve biraz daha araştırma yaptım bana görede İskandinavya ve asıl bana göre artık kar geliyor :slight_smile:

3 Beğeni

Acaba :thinking:

2 Beğeni

Vay babam ne oluyor 3 saat parka girmedik yine ortalık karışmış.:sweat_smile:

4 Beğeni

yalnız çok uçtunuz öylesine konulan nickler

6 Beğeni

öylesine koyulan dc oda isimleri .d

image

pandemi scsye yaradı çok harika çalışıyorlar.

13 Beğeni

inş orada mercoyu da görürüz birgün

3 Beğeni

Bunlar belkide yeni yapılan çekicilerdir, yani MP5’de olabilir. Zaten Selçuk abide 3-4 Çekici geleceğini söylemişti her iki oyuna :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Renault T Facelift :white_check_mark:

New Daf :white_check_mark:

WS 5700XE :x: :face_with_raised_eyebrow:

15 Beğeni

Orası Amerika Kıtasına girmiyor mu ?

2 Beğeni