Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

3, 4 çekici; Volvo, Mercedes, Man, Iveco yetim kalan markalar :d

Umarım gelir ama onlardan önce gelmesini istediğim bir özellik var o da midilli şasi seçeneği, ve midilli dorselerin oyuna gelmesi.

Oyunun seçenekleri her geçen gün artıyor.

4 Beğeni

iyi forumlar…

5 Beğeni

İzlanda gelecek.

7 Beğeni

nasıl yani kesin bilgi mi yoksa tahmin mi.

Fata Morgana İzlanda’da gerçekleşen bir fenomen. Dünya’nın eğriliği nedeniyle Grönland’ı İzlanda’dan görmek gerçekten imkansızdır. Ancak İzlanda’da özellikle kutup bölgelerinde farklı sıcaklıktaki havada ışık ışınlarını büken fata morgana veya “hafgerdingar” olarak adlandırılan bir optik fenomen vardır.

1 Beğeni

İzlanda için önce ingiliterenin bi rework alıp sonra irlandanın eklenmiş olması gerekmez mi?…tabii scs şaşırmıyor balkanlar beklerken black sea adı altında yerler çıktı…

3 Beğeni

e izlanda gelirse o zaman britanya adası da gelir. bu yıl ets yılı olacak heralde. bi de ingiltereye özgü dorselerle getirseler şu harita yenilemeyi var ya manyak olur valla.

Dolana dolana gitmek yeni hobileri oldu :smiley:

açık dünya indirimlerine katılacaklar

Ve indirim başladı.

2 Beğeni

kaç gün sürecek

1 Beğeni

31 Mayıs son gün galiba

ortaklaşa convoy yapmak için dlc lerin yanınada hangi içeriklere ortak sahip olmak gerekiyor

Hocam yüksek öncelik harita dlc diye biliyorum.

Harita dorse

tüm dorse paketlerimi ?

Arkadasinizda ne varsa aynı olmali

Valla ya onu ben de farkettim :smile: ama iyi oluyor bir yandan da sıradakini tahmin ederken yanıltıp sürpriz yapmaları felan ayrı bir heyecan

2 Beğeni

Bu oyuna yapılan haritalarla ilgili bir şey sormak istiyorum, bazısı bi video çekiyor bir harita yapıyor 30dk yol diğer haritada 5dkda bitiyor. Editörü açınca 1:19’da yapayım diyince de aynı sorun var. Dar geliyor resmen harita. Bu haritacılar nasıl yapıyorlar bunu? Kaydırarak mı acaba ya da gizlice 1:19’dan çıkıyorlar mı

5 Beğeni