Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Arkadaşlar merhaba.
Geçen günde bahsetmiştim fakat bir cevap alamadım.Bir kez daha şansını denemek isterim.
Şöyle ki , ETS 2 'yi oynarken beni rahatsız eden bir durum var ; o da şöförlerin bitmiş olması. İberya haritasında aldığım yeni garajlar için şöför bulamıyorum.Tüm İş ve işçi bulma kurumlarını falan keşfettim ama değişen bir şey olmadı.
Benle ilgili bir sıkıntı mı var , yoksa oyundan kaynaklı bir eksiklik mi?Yardımcı olursanız sevinirim.
NOT : ETS 2’yi yaklaşık 2 senedir oynuyorum.1.100 küsur saat yazıyor steam hesabımda. ancak bu forumu daha iki gün önce keşfetmiş olmam ayrı bir konu.
Sevgi ve selamlar ile.Sağlıklı günler.

Kaç şoförün var? Oyundaki tüm şoförleri işe almış olabilirsin belki. Yani sınırı bilmiyorum ama bir yerden sonra da bitiyordur işçiler illaki.

Oyunda belirli sayıda şoför var. Benim de birçok garajım bomboş. Oyuna yeni şoför getirilmediği sürece olmaz maalesef. Ya da şoförlerinin İberya haritasındaki garajlara aktaracaksın.

Tekrar merhaba.
Sıkıntı o zaten. Yeni bir harita açıp , eski şöfförlerle devam etmek. Ben bütün şöförleri diğer daha önceki çıkmış olan haritalardaki garajlarda belli bir strateji ile kullandım. (Madem bana garaj verimliliği gibi bir hedef koyuyor.)
Bu yeni İberya’da da yeni şöförler vermeli.
Durumu SCS software’e e-posta olarak gönderdim. Cevap bekliyorum. Umarım ilgilenirler.

Çok takılma sonuçta king of the road’da olduğu gibi yollarda göremiyoruz listedeki isim ve basit bir algoritmadan ibaret.

3 Beğeni

şantiyedeyken mx150 kartlı makineyle oynuyodum, ölçeklemeyi çok arttırmazsan oynanıyor baya

ets 2 ye şoför ekleme modları mevcut. şu anda hatırlamıyorum ama les conductores diye bir mod vardı. hatta fotoğraflar ünlülerin fotoğrafları. baya ilginç oluyor.

Keşke KOTR’deki gibi işe aldığımız adamlarımızı ve arabalarımızı yolda görebilsek, böyle bi şey yapabilirler de bence

Şu Sürücü okulu dlc sı eger Scanıa truck game gıbı ıse şu vıdeodakı gıbı harıta modları yapılabılır.Yada otobus ve tandem modları ışlevlı hale gelebılır dıye duşunuyorum.Bı noktadan al dıgerıne götür tarzı.

4 Beğeni

arkadaşlar selam ets 2 de 60 fps altına düştüğü an sanırsınız 10 fps gibi gösteriyor bunun çözümü yok mu ? videolara bakıyorum adam 35fps ile gayet akıcı oynuyor benim fps 59’a düştüğü an gözlerim kanıyor

1 Beğeni

Onun sebebi gözün alışmasıdır büyük ihtimalle. Ben de yıllarca 60hz laptop ekranında oynadım. 6 ay önce 144hz laptop ekranına geçiş yaptım. 144 fps gidip 130 olunca gözümde pek kasmıyor fakat 60fps gösterebilen ekranı olan eski pcmi kullanmaya çalışınca o dediğiniz aşırı kasma hissini yaşıyorum. Halbuki ne oyunlar oynardım eskiden. 60 fps civarlarında gözün böyle bir ayrımı yapması daha kolay oluyor sanırım.

Bahsettiğim şey olmadığına eminseniz ekranla ilgili bir sorun olabilir v-sync şu bu gibi, hz gibi ayarlanarak düzeltilecek bir sorun mesela.

arkadaşlar daha önce oyunda şöyle bi yük taşıyanınız oldu mu acaba? ben uzun zamandır oynuyorum fakat hiç yollarda görmedim ve taşımadım…

2 Beğeni

High Cargo Pack ile gelmişti. Taşıdım ama bu dorse ile gördüğümü hatırlamıyorum.

3 Beğeni

anladım hocam. ölçekleme %150 bile yeter, zaten gtx 1650 gibi bir kart olmadıktan sonra %200 üzeri biraz zor. teşekkürler cevap için

#BestCommunityEver etkinliği word of truck da yapamam rağmen boyama gelmedi ? böyle bir sorun yaşayan varmı varsa çözümü nedir?

etkinliği min 500 km ile yaptıktan kısa bir süre sonra events kısmına düşüyor eğer düşmediyse wot sözleşmen 500 km altında olabilir hocam

En az 500 km yapman gerekir hocam bir de wotu aktif ettin mi aktif etmeyince de kabul etmez

Şey sorucam ets ve ats için 500 km demiş yaklaşık kaç mil sürmem gerek ats de ?

310 mile tekabül ediyor.

harici sözleşme veya kendi dorsen ile yapıyorsan harici yük olarak alacaksın, yükü teslim edince worldoftrucks.com’a girip oradan etkinleştireceksin.

2 Beğeni