Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Vay bee, Leon’daki uçan direği yere indirmişler, bir de Portekiz’de çift dorse işi alıp tamamlamıştım, meğer o da bug’mış, vay arkadaş. Vigo’ya da farketmeden İtalya tabelası koymuşlar :thinking:… Elleri değmişken İstanbul Baltrak’taki boşluğu ve Türkiye’deki tırtık seslerini de halletselerdi keşke

1 Beğeni

Vay arkadaş herkes bu sese neden bu kadar taktı anlayamadım :grinning:
@fiatisti Buğra belki ses ayarlarından açık değildir knk :smiley: :thinking:

Abi fmod güncellemesinden sonra kayboldu, ses ayarlarına falan hepsine baktım, Iberia’da tırtık sesleri var ama Türkiye’dekiler kayboldu, güncellemeyi unuttular galiba. O sese ben takığım, çünkü gerçek hayat gibi :smiley: Türkiye’deyim diyorsun yani o çizgilerin üstünden geçip sesleri duyuyorken.

1 Beğeni

Cruising Iberia Event ile #BestCommunityEver Celebration Event tamamen farklı etkinliklerdir.

o iberia için olan kural wotta 500 km yazıyor

Araç ısterken dıkkate alınması gereken bence bu kısım oyunun % 80 bunu görerek geçıyor .Ama herkes dışına göre yargılıyor.

23 Beğeni

:heart: 5 :heart:

1 Beğeni

Direksiyon simidinde Mercedes-Benz Ford’dan ağır kopya çekmiş ama be

Böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Mercedes MP4 modelinden esinlenerek yapılmış olan direksiyon. Kopya çekildiyse Ford Mercedes’ten çekmiştir.

2 Beğeni

Ama yanlış bilmiyorsam F-Max Actros’tan önce tanıtıldı yani bu durumda ne olduğunu sizde biliyorsunuz :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Mp5’in önceki direksiyonu orijinaldi ona eyvallah ama şöyle de bir şey var. F-Max 2018 sonunda satışa sunulmuştu. Actros Mp5’in makyajlı modeli F-Max’ten daha sonra gelmişti.

3 Beğeni

Kardeşim koskoca Daimler Mercedes yapacağı direksiyonu Ford’dan esinlenmiş algısı yapmayın lütfen. Dışarıdan komik gözüküyorsunuz.

10 Beğeni

Sadece görüşümüzü belirttik @fiatisti ile birlikte :slightly_smiling_face:

Size göre komik olabiliriz ama burada herkes fikrini belirtebilir :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

gerçekten mercedes gibi markayla ford u karşılaştırmak başlı başına büyük bir ironi zaten :smile:

1 Beğeni

MP1

MP2

MP3

Mp3 int
MP4

MP5

5 nesildir en özgün tasarımlarla piyasada kaliteleri belli. Hiçbir markadan tasarım olarak esinlenmeleri söz konusu değil. Gidip de 5. nesil hayalet ekranı ilk kez piyasaya sürmüş bir dev marka direksiyonunu başka markadan kopyalayacak değil.
Herkes düşüncelerini yazsın, paylaşsın. Ama bunların bir dayanağı olmadıktan sonra burada sadece kalabalık oluyor.
Her hafta “Iveco gelsin, Man gelsin, Mercedes gelsin, şu gelsin, o gitsin, bu insin” diye şu konuyu şişirip duruyorsun. Sende biliyorsun bunlardan önce gelecek olan DAF. Ortada yeni bir haber, gelişme veya içerik yokken şu konuyu gereksiz hortlatma artık.

12 Beğeni

@fiatisti ile birlikte fikrimizi belirttik sadece size göre komik olabiliriz ama burada herkes fikrini belirtebilir.

Zaten üstte yazmıştım ama yine yazayım dedim :blush:

Kurallara uyuyorum, elimden geldiğince yazım kurallarına da uymaya çalışıyorum topluluğa nasıl davranıyorum onu bilmiyorum ama herşeyimi düzgün ve uygun yaptığım şekilde istediğimi yazarım kardeşim/abicim artık yaşın kaç falan bilmem ikisinide yazayım dedim :slightly_smiling_face:

Sizden daha iyi biliyorum diyebilirim zaten Daf ve WS5700XE’nin yayında ortaya çıktığı kısmın bütün SS’lerini atmıştım buraya :slightly_smiling_face:

Ben hortlatmıyorum yeni haber geldiğinde herkes gibi buradan konuşuyorum elimde bir bilgi varsa onu paylaşıyorum bazen alakasız gönderilerimde oluyor tabi :slightly_smiling_face:

Sizinde izininizle birlikte konuyu burada kapatmak isterim gereksizce konu dışına çıkmayalım zaten biz kapatmazsak yetkililer gelip konuyu kapatıcak iki kişinin kavgası için konu kapanmasın hocam :blush:

7 Beğeni

@BabyYoda şu parkta adam gibi adam efendiliğini hiç bozmayan kişilerden birisin tebrik ediyorum gerçekten içimden geldi :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Teşekkür ederim hocam efendi bir şekilde davranıyorsam ne mutlu bana :blush:

Park’a ilk geldiğimde aslında çok böyle biri değildim hatta Otomobil konusunda Bmw/Renault/Fiat/Volvo hakkında tartışmıştık bir arkadaşla hala buradaysa selam olsun :smiley:

3 Beğeni

:articulated_lorry:ETS 2 ve ATS için #BestCommunityEver Kutlama Etkinliği Başladı :point_right:

SCS Software, Hard Trucks 18 Wheels of Steel oyunundan beri her aşamasında yanında olan topluluğa içten teşekkürlerini iletiyor.

göz yaşı pıt :cry:

9 Beğeni

Asıl biz teşekkür ederiz, F1 99-02 ile birlikte çocukluğumun efsanesidir 18 WOS :slightly_smiling_face:

Her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak SCS oyunlarının :slightly_smiling_face:

4 Beğeni