Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

O ayarlar en yükse olsa bile tırtık var nasıl aza indirdin banada anlatırsan.

5 Beğeni

Gençler kıskanmayın ama benim motorsikletim var :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

3 Beğeni

Adam oyunun kasmasından süremiyor. :rofl: :rofl: :joy: :joy:

1 Beğeni

Vayy bee, günler ne çabuk geçiyor 1.31 grafiklerine bak… :pleading_face:

daha önce geldimi bilmiyorum şu an fark ettim 39.2 mb boyutunda bi güncelleme geldi ets 2 için atölye değil.

dün 38 mb geldi bugün de 53 mb geldi bana güncelleme

Hi everyone,

A new ETS2 build 1.40.3.34 is available on Steam.

• added missing sector (-22, 16) (not including roads, only for better view of the horizon)

tweaked roundabout behaviour:

• ibe_hw3_exit_oneway_tmpl
  • hw2_exit_left_tmpl
  • hw2_exit_joint_tmpl

modified:

• ibe_r2_x_r2_round_burger_tmpl → there are still issues it will be fixed in 1.41

minor fixes for tollgate AI links:

• tollgate_huge_hw3_ba_01_ibe
  • tollgate_hw2_01_ibe
  • tollgate_hw2_offset_ba_01_ibe
3 Beğeni
9 Beğeni

aslında bundan önce değişmesi gereken o kadar çok şey var ki. umarım sadece bunla sınırlı kalmaz.

e bi zahmet bu küçücük bir geliştirme ztn foto şeysi iyileşse nolucak iyileşmese nolucak :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Blogun sonunu çevirip okursanız Gelecekte daha fazla 1.41 geliştirme haberini sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! diye açıklama yapmışlar zaten

4 Beğeni

Gereksiz ama işe yarayacak bir özellik, zaten böyle birşey gerekiyordu :slightly_smiling_face:
Yavaş yavaş ortaya çıkıyor 1.41, bakalım daha bizi bekleyen hangi sürprizler var :blush:

4 Beğeni

Kod yazma derdinden kurtulmuş olacaz gayet iyi.
Ayrıca ilerde Shutter speed gelirse eksik büyük ölçüde tamamlanır fotoğraf olayında :slight_smile:
resim

14 Beğeni

Direk forza’daki bütün özellikleri alsınlar işte :smiley:

19 Beğeni

Bir sorum var. Şu anda 2 tuşuna bastığımda kamera çok uzakta kalıyor. Eskiden böyle değildi, bunu nasıl düzeltebilirim?

Sanırım araç mod ? Modlu araçlarda olabiliyor bu.

1 Beğeni

Profilde otobüs modu aktif mi ?

Araç mod ama ben karoserleri boyadım skin yapıp ondan sonra oldu.