Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Project Turkey konusu kilitli o yüzden buradan sormak istiyorum. Acaba project turkey promodsun 2.55 sürümüyle uyumlu mu ?

Tırlar arasında kararsız kalanlara :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Beyler bir şey sormak istiyorum bu Volvo FH 2012’de seyahat km sayacı yok benim oyunda bu kullandığım bir özellik eski Mercedes Mp3’de de yoktu ama sonradan Actros Tuning Pack çıkınca araca eklenmişti aynı şekilde DAF için olan XF Tuning Pack çıkınca da XF 105’e eklenmişti en son Volvo için FH Tuning Pack çıkınca araca niye eklenmedi gözden mi kaçırdılar acaba?

Hiç dikkat etmedim. ı tuşu ile kokpitteki ekranı değiştirmeyi denedin mi? Belki öyle gözüküyordur.

steamda oscar hemen her tır için dashboard modu var ayrıca orjinal volvoda var sadece başka tuş atamadıysan ı tuşuyla 2 defa bastıktan sonra geliyor

Yol bilgisayarını sürekli değiştiriyorum zaten bu özellik eski araçlarda yok dediğim gibi diğer eski araçlarda da yoktu zamanında ama onlara Tuning Pack ile birlikte bu özelliği getirdiler sadece Volvo da gelmedi bir de Iveco, Renault Magnum ve Premium modellerinde yok ama işte tekrar dediğim gibi Tuning Pack getirdiler bu özelliği sadece Volvo ya gelmedi.

hayır dostum onda da var direksiyon biraz engelliyor gözükmesini direksiyonu biraz aşağıya al dene
ben de fak edeli çok olmadı

Mod kullanmıyorum orijinal Volvo da yok işte bu özellik eski Volvo yeni Volvo ikisinde de yok gelmedi. Bu arada oyunu ilk çıktığından beri oynuyorum yeni başlamadım yani her özelliğini biliyorum oyunun sadece işte niye bu özelliğin diğer araçlarda olduğu gibi Tuning Pack ile gelmediğini merak ettim.

yeni fark ettim fh2012 demişssin onda zaten 2 kere I ya basınca geliyor km sayacı?

Valla yine tekrar bir bakayım ya

Yok baktım şimdi yol bilgisayarı menüsü bu kadar 5 seçenekli sol taraftaki sayaçtan bahsetmiyorum o aracın toplam km sayacı zaten ben seyahat km sayacından bahsediyorum sıfırlanabilir olandan

yeri gelmişken hangi tuşla sıfırlanıyordu o ben hiç bulamadım

Varsayılan halini hatırlamıyorum ben onu zamanında klavyede Delete tuşuna atadım. Tuşlar ve Düğmeler menüsünde “Seyahat Bilgisi Sıfırlama” seçeneği var

Arkadaşlar TR Extended konusunu kapamışlar,o yüzden burdan sorayım.Aynı anda Promods ve Project Balkans bağlantılarını kullanabilir miyim?İki harita da var bende şu an.

4 şık kilometre sayacı sağ taraftaki aracı sürerek denedinmi eskiden çalışıyordu şimdi ne durumda bilmiyorum ben mod dashboard kullanıyorum olmazsa yarın denerim

Yok değil orası hız sabitleme

promodsun bağlantısını kullanmana gerek kalmıyor. Sadece Balkan’ınkini kullanmak yeterli.

1 Beğeni

sen günlerdir uğraş renoya skin yap sonra başvuru yaparken “Formu doğrulamak için kriterleri karşılamıyorsunuz.” diye hata versin hepsini dolduruyorum niye böyle yaptı ya :man_facepalming:

hayır hız sabitleyici ortada dostum daha yeni çıktım oyundan 4.fotoğraf dijital hız göstergesi.

SCS’den Swanky’e:
tenor

2 Beğeni