Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1.39a alıp tekrardan denedim bu sefer hepsini silebildim. Teşekkürler

2 Beğeni

doğrama tahtasıymış kısaca, hakikaten leş gibi direksiyon :slightly_smiling_face:

An itibariyle EVR’nin websitesine girmeye çalıştığınızda ekrana böyle bir uyarı geliyor, Güncelleyecek sanırım sesleri :smiley: https://enginevoicerecords.com/

image

2 Beğeni

Multiplayer da kullandığın skoda o büyük ihtimal.

Bu bi kaç gündür böyle. Çünkü halihazırda 1.40ta uyumlu sesi kalmadığı için zatı şahanelerinin, sitenin açık olmasının da bir manası yok.

4 Beğeni

Yarın DLC geliyor diye RTBS den Fransa’ya doğru geçerken Going East ve Almanya’dan geçtim.
Almanya güzel rework edilmiş. Ama Going East berbat.
Acaba seneye oyunun 10. yılı şerefine Going East veya ana haritada Almanya dışında kalan ülkelere yenileme yaparlar mı.

6 Beğeni

Vay be. Bu oyunu 19 Ekim 2012’den beri oynuyoruz he. Adamlar da o günden beri geliştiriyorlar. Helal olsun. Bırakıp gidebilirlerdi. On The Road Truck Simulator, Truck Driver, Rig’Roll gibi olmadı en azından.

6 Beğeni

Going East’ı 1.40 bile kurtaramamış abi cidden rezalet geliyor bana da o kısım genelde 90 sabitlerim oynarken veya yola göre 80’e ama Going East’a girdiğim anda 120 130 Allah ne verdiyse çıkmak için basıp geçiyorum. Kesinlikle ilk olarak Going East yenilenmeli şuan, Almanya’dan sonra.

5 Beğeni

Britanya’nın komple elden geçmesini isterdim şahsen.
Brexit olayından sonra artık pek mümkün durmuyor, Atıl vaziyette kalır koca ada…

Valla trafik soldan aktığı için 5 kere gitmemişimdir oyunda Britanya’ya.

Belçika, Hollanda tarafları da kötü ama.

Abi büyüklük olarak Going East, sonra İngiltere. Geçiş rotalarında bulunmadığı için Belçika,Hollanda çok göze batmıyor Going East gibi, alternatifi var oraların.

1 Beğeni

avusturya isviçre yollarına köyler ekleseler birkaç tane dağ yolu ona bile razıyım

1 Beğeni

Ben şahsen yeniden yapılandırma yerine dlcyi tercih ederim,daha önce dlcde olmayan yerlerde tabi.Almanya ve çevresi dlc olarak çıksaydı daha çok şey görebilirdik,bunları kaçırdık şu an.

4 Beğeni

Kesinlikle öyle bir şey olması lazım, gerekirse ücretli “Revolution DLC” gibi makul fiyatta bi paket çıkarsınlar. ATS’ye senede 2 DLC çıkarıyorlar, ETS 2’ye de bi şekilde 2 tane DLC çıkarmış olurlar. Hem de ekstra ekonomik kaynak çıkarırlar kendilerine.

1 Beğeni

Sorma hocam en son Beyond The Baltic Sea’de kalmışım biraz Going East taraflarına inmek istedim,istemez olaydım.Nasıl kaçıcağımı şaşırdım :smiley:
O anlık sinirle … sizin Going East’inizi diye küfür ederken İtalya’ya kadar inmişim,en son adalara kadar inmiştim adalara geçip ordan tekrar Marsilya’ya geçtim orada da bıraktım :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

iyi akşamlar herkese bugün 4 gün aradan sonra pcyi açtım ets2’ye 166mb boyutunda güncelleme gelmiş ve o güncellemeden sonra promods hata vermeye başladı sebebi nedir acaba? save dosyam patladı resmen 3 gün önce bir şey yoktu 1.40 uyumlu promods var. bilen birisi yardım edebilir mi?

ya valla şu oyunda en çok istediğim şeylerden biri going east rework ya ordan geçince artık uykum geliyo, canım sıkılıyo, oyundan alacağım zevk 0 a düşüyo. inş tez zamanda düzeltirler.

166MB Yeni Range T güncellemesi.Promods hatasını bilemem :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Şehir içlerini saymazsak almanyanın orta ve güney kısmı oldukça güzel.Özellikle son 1.40la gelen yerlere bayıldım heryerde bir yerleşim,viyadük,tünel var.
Ben bundan sonra isviçre ve avusturyanın yenilenmesini istiyorum çünkü dağ yollarına sahip oldukları için yenilense daha güzel gözükür.
Tabi artık hızlanmalarıda lazım.350 bin km2lik almanya 2,5 yılda yenilendi… Almanyadan sonra en büyük ülkeler polonya ve ingiltere bildiğim kadarıyla.
Birde rework işlemlerin para kazandırmayacağı gerçeği yüzünden yavaş ilerleme var.Çok geç başladılar rework işlerine ve şuan sıkıntı yaşanıyor.Allahtan hatalarının farkına vardılarda atsde rework işlerine erken başladılar.

8 Beğeni