Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

image
image
image
Cruising Iberia Event

İberia’da seyreden nadir ve güzel bir anıyla kamyonunuzu şereflendirin. Bu muhteşem İber Vaşağı, Lynx pardinus, temalı boya işi ile ava katılın.

Bu sevimli küçük karakter, Cruising Iberia etkinliği sırasında muhteşem İber Yarımadası etrafındaki gezinizin güzel anılarını ve gülümsemesini getirecek. Taksinize sevimli bir arkadaşınız olarak yerleştirin.

Bu çekici ve zıplayan küçük İber salyangoz kafasının renkleri ve enerjisinin, Cruising Iberia etkinliğinin hatırası olarak yolculuklarınızda sizi eğlendirmesine izin verin. Bunu kontrol panelinizde arkadaş canlısı arkadaşınız olarak ayarlayın.

Başarım

Lizbon, Seville ve Pamplona’dan A Coruña’ya teslimat tamamlayın (Iberia DLC’sini gerektirir)

Iberia’daki tüm konteyner limanlarına kargo teslim edin (Iberia DLC’sini gerektirir)

İberia’daki tüm bakış açılarından ara sahneleri görüntüleyin (Iberia DLC’sini gerektirir)

Iberia’daki tüm tersanelere kargo teslim edin (Iberia DLC’sini gerektirir)

Iberia’daki tüm güneş enerjisi santrallerine ADR kargosu teslim edin (Iberia DLC’sini gerektirir)

Iberia’daki her şehri keşfedin (Iberia DLC’sini gerektirir)

İskandinavya’daki tüm konteyner limanlarına kargo teslim edin (Scandinavia DLC’sini gerektirir)

7 Beğeni

Tahminlerim doğru çıktı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Scandinavia ne alaka?

iberia için 6 başarım eklenmişti sanırım ekstra 1 başarım daha eklendi scandinavia için sanırım öyle yazıyor

İyi güzel de, başarımların etkinlik ile bir alakası olmadı ki hiçbir zaman.

steam başarımları tam adıyla eklenmiş bende buraya yazdım hocam

1 Beğeni

Tamam anlaşıldı.
:+1:

bu var diye biliyorum ben ama :upside_down_face:

bencede acaba yanlışlıkla mı yazdın @Swanky

ne yazıyosa buraya yazdım bilmiyorum desem belkide düzeltmedir :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar şu boş yazan tırları nasıl satabilirim/yok edebilirim ? Eskiden bunlara tıkladığımda Scania R 2009 çıkardı şimdi ise tıkladığımda oyundan atıyor.

bende scania streamline a basınca oluyor Allah Allah ? ne oluyor yahu!

Büyük ihtimalle sende eski sürümlerde onun üzerinde mod kullandın. Parça modları vs.

Bulunduğu garajları satmayı deniyorum oda olmuyor :smiley: Yok mu bunun bir hal çaresi ? Yeni profil de oynarım da ileride modlu oynadığımda yine yapmayacağı ne malum :smiley:

Ben sürüm değiştiği zaman mod olan aracı satıyorum daha önce bende yaşadım böyle ama şimdi sürüm değiştirmeden satınca sorun olmuyor.

1 Beğeni

Evet modlardaymış sorun

O araçlarda hangi modun parçalarını kullandığınızı hatırlıyorsanız, modu tekrar kurun. Umarım hala çalışan bir moddur. Araçlardan parçaları sökün, yada en temizi aracı komple satın…

Not: Düzenli olarak savenizin yedeğini alırsanız, özellikle mod vs denerken, bir sıkıntı ile karşılaşma durumunda çok işinize yarar

Ön tampon ve çamurluğa ayar çekmişler sadece o kadar, bi de fiyakalı bir LED far atmışlar o kadar, Allah Kur’an hakkı için bari o mala gibi direksiyon simidini değiştirselerdi içim yanmazdı be.

Lafım oyuna değil bu arada, direkt Renault Trucks’a.

Forum öyle bir hal aldıki oyunu eleştirmeye korkar olundu :slight_smile: Dipnot olarak yorumum Renault’ya oyuna değil diye yazılıyor :smiley: