Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Şu an stoklarda sıkıntı olduğundan ve kendini bilmezler yüzünden döviz fırladığından sistem yenilemek yalan oldu.Eldekiyle ne kadar gider bilemiyorum.

Dostum ne gardından bahsediyorsun, anlamadım. Boşuna kendi zevkini yok etme diye söylüyorum :grinning:

2 Beğeni

Daimler ile kanka oldular gibi artık. WS, Freightliner ve T’den sonra her şeyin önü açıktır bence :slight_smile:

1 Beğeni

Yıllardır Daimler Mercedes’in Lisansını vermemişti şimdi dediğin gibi harbiden kanka olmuşlar. :smiley:

Bunu forumda bug olarak belirtirseniz bence duzeltirer. Zamanım olsa ben raporlardim.

boşver bro :slightly_smiling_face:

Uzun yol puanı beklediğimiz gibi olmadi @SiSL :pensive::grinning:

7 Beğeni

Ya haci soyle bana tum DLC’lerini, IBAN’ini parasi neyse gondericem yeter ki sen oynama su nefret ettigin, beceriksizlerin oyununu artik ya… Bu ne bicim kin kusma bedava guncellemelere arkadas, anlamadim ki ne garezin var, hani bir tek geriye para mevzusu kaliyor kafamda…

20 Beğeni

eleştirmek en doğal hakkımız değil mi ne alaka dlc ler? herşeyden memnun olmak zorunda değiliz selçuk abim, ve oyunu sevmesem bu konuda yazışmam kimseyede hesap vermem, nasıl anladın anlamıyorum orada yazdıklarımı :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Elestirme demiyorum, ama seninki dumduz “ya benim istedigim gibi olacaksin ya kara topragin” be guzelim… Hani baktim da acaba herhangi bir yerini begenmis misin diye daha once de, yok yani… ne gelirse alt dudak bukme…

24 Beğeni

listede görünce büyük yenilik duyurusu yapıldı sandım ama bu saçmalığı debe’ye sokmuşlar.

“lan şu oyuna kamyon sürmek dışında bir şeyler de ekleyin artık yeter be”

kafa pırıl pırıl.

https://eksisozluk.com/entry/121583536

Entyde yazanlar biraz saçma ancak SCS’nin oyuna getirebileceği birçok özellik var.Elinde imkanda var ama işine gelmiyor heralde.DLC çıkarayımda para gelsin :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

rakip olmayınca olan bu oluyor bi rakibi olsa scs nin bakalım o zaman neler oluyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

oyun sektörü tamamen dlc’ye yöneldi yapacak bir şey yok, eski tır oyunlarında aldığımız tır fiziksel olarak koyduğumuz yerde duruyorken yeni oyunlarda garaj listesinde isimden ibaret, eskiden taşıma belgesi aldığımızda konsolun üstüne koyuluyordu, artık uğraşmıyorlar oyunlar diziler filmler çabuk tüketim malzemesine dönüştü.

6 Beğeni

Arkadaşın eleştirisi nedir pek anlamadım, galiba sansürlenmiş.
Lakin sizin SCS’de çalışan bi Türk olarak bu parkta ayrıcalıklı olduğunuz belli.
Burada bu oyunu yıllardır oynayıp bi çok DLC’yi almaya çalışan oyuncular var. Haliyle bu oyunun seviye atlamasını isteyenler de bir hayli fazla.
Bazı eleştirilere tahammülünüz hiç yok nedenini tam olarak anlamış değilim.

Velev ki arkadaşın eleştirileri bu seviyede bu sizi ne ilgilendirir. Adam parasını verdiği oyunu eleştirir. İsterse siler bir daha hiç oynamaz. Firmanızın eleştirilmesini bu kadar hazmedemez hale gelmeniz biraz enteresan.

Anavatanından uzaklarda görece buraya göre daha iyi şartlarda yaşıyorsunuz diye üstüne vazife olmayarak DLClerin parasını gönderecek kadar da küçülmenize hiç gerek yoktu.

10 Beğeni

Son attığım mesajı sansürlediyseniz bi zahmet ilk başta ortamı geren şahsın da mesajlarını sansürlemeniz gerekir.

4 Beğeni

birilerine batıyor mu birşeyleri söylemek anlamadım gitti :grinning: neyse konuyu gereksiz kirletmeyelim ana konu…

kimseye bir şeyin battığı yok ama üslubunuz aşırı çirkin olmaya başladı demiyorum artık öyle
sürekli burada bir şey memnuniyetsiz olarak takılıyorsunuz buna katlanmak zorunda mıyız? daha önce de yazmıştım

Şikayetlerinizi gidip SCS Software forumunda ya da mail üzerinden direkt iletebilirsiniz. Burası şikayet merkezi mi? Sabah akşam dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz bunu sırf orada çalışan bizden biri var diye daha fazla yapıyorsunuz. Kıskançlık, bir şeylerin hıncını çıkarmak, sürekli mantıksız şekilde eleştirmek aptal gibi göstermekten başka bir şey yapmıyor.

Haddinizi defalarca aştınız. Tartışma da olsun diyoruz ama sizin yazdıklarınız artık başka bir şeye dönüştü. SCS’nin elbette yanlışı çok ama siz sırf SiSL burada Türkçe yazıyor ve sizin için uğraşıyor diye saçmalıyorsunuz konunun özeti direkt budur. Poponuz yiyorsa aynı yazdığınız şeyleri SCS forumunda da iletin bakalım. :slight_smile: Size nereleriyle gülecekler :slight_smile:

Hiçbir topluluğun sahip olmadığı bir imkana sahibiz gel gelelim yine klasik ets2 kitlesi kendini her zaman gösteriyor.

Araç geliyor lan niye değişik bir şey yok diyorsunuz
ya
SCS mi tasarladı? Parayı götüren Renault Trucks burada tribini biz yiyoruz. :smiley: Bu nasıl düşünce ifade etmektir, yorum yapmaktır, tartışmaya çalışmaktır? Burada sevinmeniz gereken ilişkilerin daha iyi olması ve bunun farklı aşamalarda oyunu etkilemesidir.

Diğer şeyler ayrı bu ayrı

sonra yine birkaç gün geçiyor hop hadi bakalım baştan sarıyoruz gene aynı aptalca meseleler tartışılıyor

KATLANMAK ZORUNDA DEĞİLİZ

Çünkü artık o tartışmayı başlatanlar bildiğin sicili bozuk ve saygı da duymuyorum. Çünkü kasıtlı olarak yapıyorsunuz ve kendi küçük dünyanızda eğlendiğinizi sanıyorsunuz. Aynısını diğer oyunlar için de yapabilecek kafadasınız.

Onca yorum yapılıyor, millet neler yazıyor düzgün bir şekilde ifade ediyor. Birkaç tip sürekli sanki anasına babasına SCS küfür etti öldürdü o nefretle yazıyor ya siz salak mısınız? Niye kendinizi rezil ediyorsunuz?

Oynamayın, ara verin, ilgilenmeyin. Başka oyunlar oynayın. Ama sırf burada bu ortam var diye gelip aynı şeyleri yazmak hiçbir şeyi değiştirmeyecek.

48 Beğeni

Arkadaşlar şu yeni gelen T High ile T Range arasındaki farkı pek farkedemedim aydınlatabilecek var mı ? Cahili kaldım biraz

makyaj yapmışlar