Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

biri western star 5700 xe diğeri de yeni daftı sanırım. reno zaten geliyodu.

3 Beğeni

Sol altta görebilirsin :smile:

3 Beğeni

Haydaaaaa :smiley:

1 Beğeni

Herhalde DAF da, yeni XF’yi ilk olarak ETS2 üzerinden tanıtacak. Western Star da aynısını yapmıştı di mi?

3 Beğeni

Ya hadi, bi çılgınlık ettiler diyelim, F-Max’te karar kıldılar, hazır da ses sorununu da halletmişler, acaba bizim F-Max modunu olduğu gibi mi oyuna koyarlar acaba ne dersin? Şu anki Euro 6 XF bildiğim kadarıyla bir moddan oyuna eklenmişti.

Bence ilk S-Way’ı yaparlar. MP5’in geleceğini pek zannetmiyorum. Zaten Ford oyunda bile yok. En mantıklısı S-Way. Umarım öyle de olur :grin:

1 Beğeni

Altına imzamı atarım dostum :thumbsup:

1 Beğeni

evet o resmi gördüm demedi mi ya yeni dafla western star olanı :face_with_raised_eyebrow:

bence artık (1.42 ye yetişirim sanırım) kirlenme ve aracı yıkama olayı gelicek (benzinliklerde ve garajımızda yıkayabileceğiz tahminimce) rusya ile beraberde ay ışığı eklenicek kanaatımca, 1.45 ile de araçtan inme görebiliriz çok düşük bir ihtimalde olsa :slightly_smiling_face: benim merak ettiğim sürprizden kastı ne selçuk abinin :grinning: yeni tır olacağını sanmıyorum bence yeni gelicek özellikler olabilir hele birde şu coop ile beraber sanal şirketler olayı gelse süper olur pavel de getirmek istiyordu sözde :slightly_smiling_face:

Ecs 2 aya çıkıyor deseler inanırım, bu dediklerine inanamam :smiley:

13 Beğeni

inanırmısın bende inanmıyorum ama umut :slightly_smiling_face: :pleading_face:

Dx 12, vulkan gibi planlar bayadır vardı da, diğer sürprizleri bende merak ettim doğrusu söylenenlerin dışında sanırım bu sürprizler…

Bunun cevabını kaç defa verdiler…

O brush olayıydı…

Bazı şeyleri sıfırdan modellemek demek o topa girmek istemezler

3 Beğeni

dostum ne zamandır görüyorum seni ne bu scs gardı anlamıyorum sıfırdan modellesinler 100 kere cevabını versinler eninde sonunca yapılacaklar bunlar hepimiz biliyoruz bunları zaten? belki 1 yıl içinde belki 5 belki 10 illa yeni özellikler getirecekler ve bunlarda olacak, yani şu scs şunu yapmaz şuna girmez muhabbeti sıktı artık :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Neden MP5 olmasın ki,hazır Scs ile Daimler’in arası iyi olmuşken eklenmesi gerekir.Her ne kadar İveco’cu olsamda MP5 oyuna farklı bir hava katıcaktır.Oyuncular MP5’i daha çok sevecektir :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Mp5 daha çok sevilen bir araç ama gönlüm Iveco’da🙂. Bakalım ne olacak.

2 Beğeni

Benimde aynı,neden bilmiyorum ama Iveco’ları acayip derecede seviyorum değişik birşey :smile:

1 Beğeni

s way i bende seviyoorum farları güzel ama bi ara onunda aynasızı gelecek diyorlar acaba onu mu bekliyorlar çıkarmak için
ama mp5 de benzersiz yani adam sonuçta ilk aynasız kameralı tırı buldu

1 Beğeni

artık herkeste aynasız yapmaya başladı şu fmax gelse artık yaparlarsa onunda aynasızını yapsınlar bu gidişte o aynalı kalacak bir tek

Bence MAN E6 güncellenecek ve yeni bir tır olarak da MP5 gelecektir.MP5 ile MP4 arasında dış görünüş olarak çok fazla bir değişim yok ufak tefek detaylar eklenir ve kamera sistemi ile kabini düzenledikleri zaman hızlıca sunabilirler bize bu yıl içinde.Artık yeni tırları görmek istiyoruz.

1 Beğeni