Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ben İtalya’da defalarca tünele girdim ve tırın sesinde hiçbir değişim olmuyor.
Varsa bile fark edilmeyecek kadar düşürdüler mi yankı seviyesini?

yankı tamamen gitmiş tünellerde birde skybox 1 2 ve 3 çok parlak bunlarda düzelmeli 4 ve 5 iyi

Biraz sonra test edeceğim merak ettim :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Beyler ben 3 gün önce oyunu sildim buğün yükledim fakat oyun aşırı kasıyor normalde full ayarda oynardım simdi 100 ölceklemede bile oynayamıyorum orta ayarda

Evet evet ets yi bilmiyorum ama ats de sürekli drop giriyodu bana

bendede aşırı fps düşmesi oldu son 2-3 günde ama ben promodstan olduğunu düşünüyorum çünkü promodsa girdiğimden beri fps yerlerde sizdede mod varsa modsuz deneyin bi oyunu derim :slightly_smiling_face:

beyler valla ben fps sorununu oyunu ssd ye kurarak, ölçeklemeyi 125 e alarak ve ssaoyu ortaya alarak çözdüm. sabit 60 fps alıyorum. ama siz eğer aksesuardır vs kullanıyosanız o da yiyor fpsi haberiniz olsun. diğer tüm ayarları fulle çektim sabit 60 fps takılıyom. eğer uzak yerlerdeki tırtık mevzusuna pek takılmazsanız deneyin baya iyi oluyo. hem bendeki kart da 1050ti sizin daha da iyiyse %100 işe yarar bence.

@BabyYoda Tünellerde yankı var, sadece şu aydınlatma ile ilgili sorunları çözecekler bir sonrakinde.
@SoneR_07 Ses ayarlarını aç öyle dene, ben rahat duyuyorum her sesi.
Bir de Nvidia denetim masasındaki ayarları deneyebilirsiniz, fpsyi etkileyen ayarlarda var :slight_smile:

Kardeşim ben full ayarda oynardım hiç bi sorun olmaz dı şımdı işte ayarı düşürsen bile kasıyor.

valla dostum nvidia denetim masasından 3d ayarlardan ben grafik ayarını performansla kalite arasına çekmiştim başka da bir şey gelmiyo aklıma. driverları güncelle olmadı.

fps düşüklüğünden çok ara ara oyun 30 fps sabit kalıyor o nasıl çözülüyor acaba

Ses ayarları ile oynamadım oyun nasıl ayarladıysa öyle.

Kardeşim driver güncell o dediğinide yaptım tık yok 25 ölçekte bile kasıyor. Sıfırdan silip yükledim çık olmuyor.

Ses ayarları sıfırlanmış olabilir yani oyun her güncellemede bir ayarı gittiği için sesleri tamamen açıp bir denermisin? Eğer sonuç hala aynıysa o zaman bir sıkıntı var demektir çünkü kimisi bende var diyor kimisi yok diyor bende yankıyı duyamayanlardanım ayrıca…

1 Beğeni

3:50’de tünele giriyor ve motor sesi değişmiyor. Eskiden sağlam yankı olurdu.

4 Beğeni

Hayırlı olsun Selçuk abi bugünkü yayında kazayla insan bile ölüyor diyerek doğruladı gibi

3 Beğeni

Şu iberiadaki yeni park alanları gibi alanlara park yapabilmek için scs keşke şu harita editörüne bu şirkete bağlı uzanan dorse park alanı hatlarıyla oynayabilme imkanı verse…çünkü çok iyi hatırlıyorum eskiden haulinin harita editöründe bu ayar vardı yani şirket logosundan uzanan hatlar vardı onları istediğimiz alana çekip götürebiliyorduk ve iş alırken de o alanlarda o dorse çıkıyordu…baya iyi bir olaydı ama şimdi o hatlar şirket prefabına kilitli durumda…yani istediğimiz noktaya dorse çıkmasını sağlayamıyoruz… Bu gerçekten çok kısır bir durum…ben belkide organize sanayi tasarlayıp atıyorum baltrağın dorsesini o sanayide bir depo içerisinden alıp götürmek istiyorum yani bunu yapabilmek için de o şirketin yeşil işaretine bağlı 5-6 tane hat çizgisi oluyor onu alıp bir tane(loading veya unloading hangisini isterseniz) o depo içerisine uzatmak istiyorum…sadece şirket içinden alıp şirket içine bırakmak değil yani şirketin yakınında arkasında yanında bir fabrikaya da bırakabilelim mesela…Harita yapımcılarına iş düşer burda sadece zor birşey değil zaten ama scs in bu altyapıyı editöre getirmesi şart…

2 Beğeni

başka markalarla elbette plan var dedi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

SISL’ın dediğine göre ;
-DirectX12 Planlanıyormuş…
-Her iki oyun için ayrı ayrı sürprizleri varmış :face_with_raised_eyebrow:
-Malum yayında ortaya çıkan iki çekiciden haberi yokmuş :sweat_smile:
-Güzel şeyler gelicekmiş önümüzdeki günlerde :eyes:

14 Beğeni

İki çekici derken?

1 Beğeni