Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

hayır texture hatası gibi bir şey oluyor onu diyorum

/original/3X/b/3/b329604e230fc63ac229d57f725dfe2a79a5c90c.jpeg

Sen sarı noktayı demiyor musun?

Gerçek hayatta bile ne kadar tehlikeli bi hareket ama

1 Beğeni

hayır aracın çamurluklarında oluşan nokta noktaları diyorum

@Xympo bende öyle bir hata yok hocam,çözümünü bilmiyorum bu yüzden üzgünüm.

Eylül-Ekim aylarında ise Temmuzda Western Star 57XE ATS’ye hayırlı uğurlu olsun.

3 Beğeni

Sal şu Range T’yi @RenaultTrucks sal!! :sweat_smile: milletin sabrı kalmadı

La kaçırıyolar koca kamyonu örtüsüyle?!
https://twitter.com/mosumaharram/status/1377980402657333250?s=20

7 Beğeni

beyler biriniz snowrunnerdaki vinçli kamyonlardan birini kapın onlar kaçırmadan alalım şu tırı :rofl:

1 Beğeni

Bekle geliyorum uralla sen range t ile boş bi krone dorsesi al halatlar bende bekle…

1 Beğeni

Yolda ki tırtıkların sesleri geri gelmiş iberia da kavşaklara ve gişelere girerken olanlar🤔

2 Beğeni

RTBS ye geldi mi?

Onun hakkında bir bilgim yok iberia yayının tekrarını izlerken fark ettim bunu

Arkadaşlar, çok kişi merak ediyor bu tırtık olayını. Geçen gün farkettim, gerekli cevabı vereyim herkese.

İberya’nın her yerinde bu sesi duyabileceğiz ama Türkiye’de hala bir düzelme yok. Bunun sebebi editörde kullandıkları çizgilerin ülkeden ülkeye değişmesi. İspanya için “ibe_lines_sp” , Türkiye için “blke_lines_tr” adında model kullanıyorlar mesela. Yani çizgiler birbirinin aynısı gibi görünüyorlar ama değiller.

Bu İspanya çizgilerinde bu ses özelliği var ama Türkiye’ninkiler fmod ile kalktığından beri üzerinde düzenleme yapılmadı. Haberleri yok mu bu durumdan, yoksa bilerek mi yapmıyorlar bilemiyorum.

22 Beğeni

F-Mod geldikten sonraki yayınların birinde SISL’e sormuştum, hatta spam yapmıştım bi kaç kere ama görmezden geliyordu.
Gözden kaçırıyordu demiyorum çünkü o kadar spama rağmen ETS 2’ye ne zaman çekici gelecek sorusunu görüp 2023’te Lozan bittikten sonra diye en az soru kadar gereksiz bi cevap vermişti.

5 Beğeni

Bazı ets 2 oynayanlarda tırtık sorunu yok. Bide oyunu sildim yükledim oyun bende kasıyor neden olur :S

1.40’da tünellerin yankı sesleri yok olmuş. Ben çok alışmıştım oysa güzeldi.

Bende hala yankı olması lazım hatta tünele girince camları açıp havalı kornayı köklüyorum :smile:

Bende de yok yankı bazı yerlerde oluyor sadece ats de yok bu sorun ama ets de oluyor.Sadece araçlarda ses modu var.Bunların etkisi yok ama test ettim.