Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hiç kabin aksesuarina bakan olmadı mı? ATS’den farklı ne gelmiş sticker falan var mı? Veya bayrak.

aralıktaydı sanırım :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben yeni güncellendi sandım :smiley:

ETS 2’nin kabin aksesuarı güncellendi ama yine de ATS’nin ki kadar iyi olmadı mesela bardakları bardak tutucuya koymamışlar sticker falan yok 6’lı su şişeleri var onlarda ATS gibi animasyonlu değil 3, 5 tane gelen aksesuar dışında bir şey yok uzun lafın kısası ATS kadar fazla içerik eklemediler.

2 Beğeni

Son Optimus Prime tırı gel artık

benzin sırasında beklerken arkama baktım scania nın farlar kapalı önümdeki ilerleyince bi anda motor çalıştırma sesi geldi tekrar baktım scania dan gelmiş o ses farları da açık, demek istediğim sırada beklerken stop edip tekrar çalıştırma varmıydı yapay zeka da :smile: adam yakıttan tasarruf etti beklerken resmen :grinning:

8 Beğeni

Ciddi misin? Ben hiç denk gelmedim yada dikkat etmedim. Buga girip çıkmış olabilir mi?

1 Beğeni

yapay zeka deyip geçmemek lazım bizden iyi araç kullanıyorlar enazından kurallara uyuyorlar :grinning:

2 Beğeni

Yaa, o kadar akıllı ki, hatalı sollama da yapıyor, sağına soluna bakmadan lök diye tali yoldan ana yola da giriyor. Duramayıp çarpınca da sen hatalı oluyorsun :unamused:

2 Beğeni

Sol şeritte hızla giderken önüne atlayıp frene basıyorlar bazen, aşırı sinir oluyorum.

6 Beğeni

Şerit değiştirirken ve hız sınırı tabelası gördükleri zaman frene abanıyolar

4 Beğeni

Ya çok şikayetçisiniz. Ben şehir içlerine yaklaşırken 60’a kadar düşüyorum. Oyunu gerçekçi oynayanlara tahminim pek sorun değil bu fren meselesi. Ama tabi bir el atmaları lazım yapay zekaya geçen şeritta 90 90 gidiyorum bir kırdı önüme otobüs treylerin freni olmasaydı geçiriyordum valla.

3 Beğeni

o kadarda olsun bizde yapıypruz onlarında o kadar olsun

yok bugla alakası yok

bana genelde çok dikkatli kullananları denk geliyor heralde burnumu bile soksam yola hemen duruyorlar öncelik veriyorlar benimkiler mi zeki acaba :smile:

bu aracın arkasındaki nokta noktalar neden oluyor sanırım modla alakalı değil oyunun kendi araçlarında da görmüştüm

3 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam eski tip dorseler için olabilir ya da tırla bir şey çekmek için ipi vs. o deliklerden sokabilirsin araştırıp dönecdeğim

Bu yayın dün yapıldı ama ne twitchte ne de youtubeda yayının tekrarına ulaşamıyoruz. Galiba ulaşamamamızın sebebi bu görüntü. Hala yeni Mercedes ve Volvo ile çalışma yok. ETS 2’ye yeni çekiciler geliyor iyi hoş güzel de en son isteyeceğim markalar diyebilirim.

2 Beğeni

o değil plakanın altında nokta nokta oluyor

jiroskop şeyi ? adını unuttum ya bilen varsa beni düzeltsin