Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

hocam haklısınız ets de çok geç başladılar. belki yukarıda dendiği gibi paralı olarak da getirebilirler bundan sonraki reworkleri yoksa yine çok bekliyeceğiz ya da hiç yapmaya da bilirler. ana harita için konuşuyorum. belki dlcler ilk planı da olabilir ve fiyatlandırmasını arttırabilirler almayanlar için.

sahi o oyunları oynayan kaldı mı yav?

harita takımı büyürse belki daha hızlı rework gelebilir, bu sene baya yoğunlar texas ve rusya olayı her 2 oyununda takımını yorucak gibi :slightly_smiling_face: rework için başka takım varsa bilemem tabi, bende öncelikle going east in yenilenmesinden yanayım :grinning:

1 Beğeni

onu geç oyundaki o tünel inşaatı biteli 9 yıl oldu ama hala inşaat halinde
birde o yolu otobana çevirdiler 3 geliş 3 gidiş ama hala daha tünel girişi yol çalışması var

1 Beğeni

Geliştirilmeyen oyun bir süre sonra sıkar yalan olur. ETS2’nin ayakta kalma sebebi bu. ETS 2 sürekli güncelleme yapmasa o da yalan olur bir süre sonra.

1 Beğeni

Valla eski kamyonların içini 1 40 a uyarlasınlar
eski yolları tam 1-1 değil de hiç değilse gerçeğine yakın olanını dlc yapıp öyle satsalar yeminlen alırım

Yahu eski manda geri geri giderken arkadaki tekerlek kapağını görünce kafam trucks and trailers geliyor kafama psikolojik mi bilmiyorum vallahi

Herkese Merhaba Oyunda Böyle Bir Sorun Var Direksiyonu Çevirince Tekerlek Dönerken Takılma Oluyor Sizdede Varmı Böyle Sıkıntı Sebebini Bilen Varmı Videoyu İzlemek İçin Bağlantı Linkine Tıklayın

Hepsinin arasında Rig’n Roll’ün devamının gelmemesi çok üzdü. Hard Truck 2 King of the Road’un devamıydı çünkü :pensive:

Base Map bitmeden DLC’lere geçilmez. Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Avusturya, İngiltere, Güney İskoçya, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti var, düşün. İskandinavya ve Going East Rework çalışması olursa bence DLC’leri olmayan kullanıcılar için almak şartıyla bedava güncelleme olarak getirebilirler. Ayrıca İskandinavya için extra olarak kuzeyi de olabilir. :slight_smile:

Ücretli olmasını da bu bakımdan düşündüm, çünkü harita ekibi belli. Rework yapan ekip ne kadar yeterli bilmiyoruz. Ama 10. yılında ana haritaya yeni bir tasarım gerekir. Oyunun 10. yılında oyuna yeni başlayan oyuncuları etkileyip yeni DLC almaya teşvik edebilir. Belki de SCS açısından ölü yatırımdır, belki böyle bir çalışmadan doğacak gelir maliyeti karşılamaz ama 10. yılında oyuncular böyle bir şeyi hak ediyor.

2 Beğeni

Çözümü bulabildin mi?

1 Beğeni

Sizlere şöyle bir soru sormak istiyorum şimdi oyuna yeni Range T geldi ama bu tır tuning pack gibi geldi sizce yakın zamanda gelir mi.

2 Beğeni

Modifiye slotları var ama sadece plastik parçalar var.Bu slotları boşuna eklemezler yakında gelebilir Tuning Pack :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

SERVICE UNDER MAINTENANCE

2 Beğeni

Daha İberia’nın çıkmasına 8 saat var,e etkinlik ise ondan sonra yapılacak niye şimdiden bakıma alındı ki WOT ?

1 Beğeni

ya paralı olsun yine alırım yeterki şu polonya macaristan taraflarında keyifle dolanalım :smile:

1 Beğeni

Iberia dışında ne olabilirki erkenden hazırlık yapıyorlar bence :thinking:

going east tarafı promods haritasında güzeldi. kavşakları vs. inşallah ileri de daha güzel olur

1 Beğeni

Bundan tam 10-11 sene önce,Euro Truck Simulator 2 geliştirilirken :camera_flash:

26 Beğeni

neye güleceğime şaşırdım :smile:

6 Beğeni