Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1.40 Güncellemesi ile Yeni Krone modelleri ve Fabrikaya giden yol eklenmiş umarım 1.41’de gelir Krone Fabrikası :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Dostum yok derken neyden kasıtlı diyorsun bilmiyorum ama ‘‘NEXT GEN’’ adı altında çıkmış olan bi araç. Hiçbir şekilde makyajlama vs yok. Ayrıca Şasi den İnterior düzenine kadar herşey değişti. Çıktığı yılda Yılın TIR ı seçilen marka oldu dünya genelinde…

4 Beğeni

türkiye de tırcılar karda buzda retarder çekilmez diyor bu eleman karda buzda hem hızlı gıdıp hemde retarder cekıyor nasıl cekıyor anlamadım ?

4 Beğeni

:smiley: trdeki tırcılar taklaya geldiğinde gg bu yenisini alır üçe beşe katlar + araca, lastiğe ve yola güveniyorlar demek ki bizim gibi malzemeden çalan bir yolu on beş defa yapanı yoktur belki de???

atmayın böyle videolar krşm içimiz gidiyor

10 Beğeni

Bu kanalın sahibi epeyi genç biri. Ve tır onun değil bir firma adına çalışıyordu. Şimdi firmayı değişti eski kasa Scania kullanıyor.

Kristo Reis Karuitel deyken otur seyret saatlerce sıkılmazsin sonra aç ETS yi bir Oslo Bergen yap winter modda :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Arkadaşlar bu OpenGL ve DirectX11 Arasında ne fark var bilen var mı ?

aynı ikiside bir fark yok biri microsoftun desteklediği bi sistem sadece windowslarda var diğeri linux ve mac os sistemlerde var

bende linux var opengl kullanıyor normal directx ile farkı yok fakat modlarda eğer mod opengl içinde düzenlenmemişse siyah oluyor her yeri F-MAX ilk çıktığında öyle olmuştu üzülmüştüm

Bu konuda haklısın örnek olarak oyundaki cascadia nın da sesini almışlardı ama oyunda ses yüzde yüz cascadia sesi değil artık oyun motorumu kabul etmiyor yoksa bilerek mi yapıyorlar anlamadım

1 Beğeni

selamın aleyküm herkese.ya beyler benim bir sıkıntım var benim steam de ets açılmıyo açılıyo gibi gözüküyo ama açılmıyo sizde de aynı sıkıntı var mı benim pc mi bitik yoksa cevaplarsanız sevinirim. ( oyun önceden açılıyodu )

Eski oyunlara da güncelleme geliyor ne oluyor acaba

1 Beğeni

Hey gidii Pedal to the Metal dedin bütün gecemi hüzne boğdun şimdi :frowning:

üşüyoruz reis…

12 Beğeni

Yoksa ets2ye tandem tırlar mı gelicek ?:thinking:

3 Beğeni

Hazır oscar reis lisans işlerini halletmişken şu oyun dosyalarında bulunan renault dorsesi ve fabrikası eklense keşke.
Gerçi tırı 5 yılda gelmiş firmanın dorsesi ve tesisi kaç yıla gelir bilmiyorum.:no_mouth:

8 Beğeni

Dosyalarda bu şasinin varlığı yıllardır biliniyor hatta birisi mod haline getirip paylaşmıştı bile yanlış hatırlamıyorsam.

2 Beğeni

Bu GermanTruck’da iyice clickbait’ci oldu ya :smiley:

8 Beğeni

türkiyeye gelen tırlarla isveç tırları arasında baya fark var adamlar kendi ülkesine kendi koşullarına uygun tırlar yapıyor bide adamlar karda buzda bizimkilerden daha çok tır kamyon kullandıkları için artık ne bok olacagını biliyorlar nerde nasıl haraket etmesi gerektiğini felan vs vs adamlar şöför olarak doğuyor biz sonradan ögreniyoruz :smiley:

1 Beğeni

ben sslerini buraya atmıştım sonrasında birisi modunu atmıştı ama sürüm gereği açmamıştı bende başka bi yerden bulup atmıştım buraya bulursam atarım tekrardan

2 Beğeni

SCS yapımı mp4 rigid şasinin oyunda gösteren 6 kb lık modu
1.37 de çalışıyodu büyük bi ihtimal 1.39 ve 1.40 da çalışır
https://s4.dosya.tc/server11/foh6hp/mp4_rigid.rar.html

3 Beğeni