Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

SSD varsa oraya kurarak dene. o saniyelik drop olaylarını bende (i5 7300hq 1050 8gb ram 16 yaptım sonradan) HDDli sistem laptop da yaşıyordum… SSD alıp oraya aktarınca fps drop olayı kalktı şimdi beta biraz sorunlu orası ayrı.

haklısınız denemek lazım fakat şöyle düşünmek gerekiyor ben bu leptopta fs19 dan tutun bf1 rise of the tombraider gta v yi hdd de oynuyorum ets2 çok ağır yükleme gerektiren bir oyun değil neden hdd de sorun çıkartıyor

Bende GTA V, Battlefield V oynuyorum. Her ne kadar biri 2013, diğeri 2018 yapımı oyunlar olsa da maalesef SCS oyunlarını bu oyunlar kadar sağlam temeller üzerine inşa edilebilmiş değil. EA ve Rockstar Games her zaman en iyiyi yapmayı ilke edinmiş firmalar. ETS 2 harita tasarımlarında önceden çok uzak mesafeleri görebileceğimiz şekilde tasarlanmazdı. Uzaktaki nesneleri dağ tepe tarzı objelerle örtüp böyle bir optimize fikri hakimdi. Artık çok daha uzakları göstermeye çalışıyorlar haliyle bende de can sıkıcı droplar olmaya başlamıştı. Çözüm olarak SSD’ye kurduktan sonra daha az olmaya başladı.

1 Beğeni

teşekkür ederim en iyisi kurup deneyim

2.7 gb lık atölye içeriği güncelleeemesi gelmiş, ne olabilir ya da nasıl öğrenebiliriz ?

Steam atölyenizde “abone olunan ögeler” kısmına gelip filtrelemeden “abone olma tarihi” yerine “güncelleme tarihi” yaparsanız görebilirsiniz.

4 Beğeni

6 Beğeni

@Mertcan39 ben de aynı sistemle oynuyorum, nadir olsa da harita yüklenmeleri anlık drop yapıyor. Başka yerlerde yarım saat içinde 1 kere drop oluyorsa road the black sea şehirlerinde 10 dakikada 1 kere oluyor. DLC ile ilgili bu konuda zaten çok şikayet vardı. Ben alıştım açıkçası. Oyun hdd’de kurulu.

Modu satın aldık, Damian reis modları ayırdı. Her çıkarttığı güncellemeye ayrı para isteyecekmiş :smiley:

1 Beğeni

Valla kendi hatası modu çaldırması sonra naz yapıyor sheremods’dan ücretli mod mu upload edilir.Ruslar’da bunu affeder mi? Affetmez .

1 Beğeni

ahahahhahahahahahhahahahhaha şımarttınız elemanı
bir dozu olur gerçi müstehak işte iyi yoluyor devam

güncelleme:
vol2’de onun yaptığı yollardan geçerken gerçek para ödeyelim paypal ile :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ama ben SCS’ye kızıyorum böylelerine koz veriyor sonra ortalıkta skybox değiştirdik yol kaplaması değiştirdik diye dolanıyorlar
oynamak istedikten sonra her türlü oynarsın
bizim yaptığımız sadece uzatmalar

3 Beğeni

Teşekkür ederim ben de ssd ye kurmayı deneyip çözmeye çalışıcam artık :slight_smile:

1 Beğeni

Volvo’ da artık keşke bi elden geçse de Reworked yapılsa… Oyunu oynama hevesim kaçtı ufaktan. Sürekli ya bi DLC ile avutuyorlar, ya da bi etkinliklerle. Yeni MAN gelebilir mesela, orta da hala ‘‘BlackLion’’ yok tabii… :unamused:

3 Beğeni

Ets ye yakın zamanda tır gelecekte az çok hangi tırın geleceği ile ilgili ipucu verseler bende yeni MAN tır bekliyorum.

Çok tehlikeli sularda yüzüyorsun, her an linç yiyebilirsin :slight_smile:

2 Beğeni

Fikirlerine saygı duyuyorum, hatta katılıyorum. Yıllardır bu forumu ve SCS’yi takip ediyorum. Gerek SCS’nin icraatları ve gerekse buradaki ortamı göz önüne alırsak bu tür fikirler birilerinin hiç hoşuna gitmiyor.

10 Beğeni

iRacing yarış dünyasının en gerçekçi simulasyonlarından biri ama onda da endurance yarışlarında soför değiştirme animasyonu yok. Yakıt ikmali animasyonu yok. Lastik değişiminde de sadece araba inip kalkıyor. Başka bir animasyon yok. Ama böyle şeyleri dert eden insanlar da en azından ben görmedim. SCS yi bir çok konuda eleştirebiliriz ama bu animasyonların olmayışı ETS2/ATS yi simulasyon tanımından uzaklaştırmaz. En azından ben böyle düşünüyorum.

3 Beğeni

İyide scs tırları paralı satmaya başlasın oyuncuların yarısı tepki için oyunu bırakır.:smiley:
Arkadaşlar linç yemekten korkmayın,herkes düşüncesini “saygı” çerçevesinde söyleyebilir.Ama bazı şeyler şuan scsnin yakın zaman planında yok.

4 Beğeni